Hydraulický válec s dutým pístem, nosnost 60 tun - HHYG-60100K
Neohodnoceno
Značka: Genborx
Připojuje se k ruční hydraulické pumpě.
Hlavní výhody:
- výborné uplatnění nalézá ve stavebnictví, v průmyslu, při montáži a údržbě atd.
- univerzální použití válce ve všech pozicích
- standardní konstrukční výška
- kvalitní hydraulika s precizními těsnicími komponenty
- jednočinný hydraulický válec
- materiál: speciální vysokopevnostní legovaná ocel
- tvrdě pochromovaný píst s vysokou odolností proti opotřebení a korozi
- stírací manžeta snižuje výrazně znečistění a prodlužuje životnost válce
- zpětný pohyb pístu zajišťuje integrovaná pružina s předpětím
- odnímatelné rukojeti pro snadnější manipulaci
- válec má rychlospojkovou přípojku HH-II 3/8" NPT a ochrannou protiprachovou krytku
- kvalitní povrchová úprava (vypalovaný smalt) se zvýšenou odolností proti korozi
- válec je na konci výroby testován na 125 % kapacity
- vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost
Technické parametry:
- nosnost: 60 t
- zdvih: 100 mm
- výška se zasunutým pístem (A): 304 mm
- výška ve vysunutém stavu (B): 404 mm
- efektivní plocha válce: 80,3 cm2
- maximální pracovní tlak: 700 bar
- objem oleje: 803 cm3
- vnější průměr (D): 158 mm
- vnitřní průměr (E): 123 mm
- průměr pístu (F): 91 mm
- průměr středového otvoru: 54 mm