Mubea

Skupina Mubea je světovým lídrem na trhu ve vývoji a výrobě automobilových výrobků s jedinečnými vlastnostmi, které snižují váhu vozidel a přispívají tak k ochraně životního prostředí snížením emisí CO2.

Jsme odhodláni vytvářet udržitelný růst podniku, který poskytuje hodnotu pro zákazníky, zaměstnance, akcionáře a životní prostředí. Jako rodinný podnik se snažíme dosáhnout dlouhodobé finanční stability a ziskovosti. Naše zaměření na technickou inovaci a provozní dokonalost je motivováno naší ambicí stát se jedním z Top 100 světových automobilových dodavatelů do roku 2020. Naše výjimečné technologické know-how se uplatňuje také na výrobky ve všeobecném průmyslu.

Tohoto chceme dosáhnout prostřednictvím našich vysoce ceněných, kvalifikovaných, motivovaných a rozmanitých lidí, kterým nabízíme dlouhodobou individualizovanou kariéru.

Celosvětové oslavy 100 let od vzniku firmy doprovázejí toto významné jubileum společnosti. Z 10 zaměstnanců v roce 1916 se jejich počet zvýšil na 13 000. Výrobní plocha se ze 100 m² navýšila na více než 500 000 m² a počet poboček stoupl o 35. Společnost Mubea se díky svému inovativnímu přístupu řadí mezi nejvýznamnější podniky působící v oblasti automotive a se svými smělými plány hledí vstříc budoucnosti.Práce Mubea

 

Žádné produkty značky Mubea nebyly nalezeny...