Kariéra

Prodejce autonářadí - plný úvazek

Přijmeme prodejce do specializovaného internetového a kamenného obchodu s autonářadím www.mojedilna.cz.

Na pozici hledáme především muže se zájmem v oboru auto-moto.

Náplň práce:

• Práce s PC

• Prodej nářadí v kamenném obchodě, vystavování produktů

• Kontakt se zákazníky- na prodejně i po telefonu

•Vyřizování objednávek, objednávání zboží

Práce je různorodá a pestrá, nejedná se o rutinní nudnou pozici, a zároveň se ani nejedná o namáhavou činnost.

Požadujeme:

• Orientace a znalost v oboru auto-moto, alespoň základní

• Schopnost jednat se zákazníkem (obsloužit na prodejně, komunikace po telefonu)

• Samostatnost (samostatné uvažování)

• Flexibilita

Preferujeme skutečné znalosti a schopnosti před dokladem o vzdělání.

Hlavní požadavek nad všechny je chuť učit se novým věcem, rozvíjet se a být v tomto směru aktivní.

Nabízíme:

• Příjemné pracovní prostředí v dynamicky se rozvíjející firmě

• Přátelský přístup a jednání

• Platový růst

• Výrazné slevy na produkty

• Možnost delší pracovní doby-výdělek podle odpracovaných hodin

Máte-li zájem, kontaktujte nás prosím na telefonu (+420) 775 400 912, nebo emailu tom.kyselka@seznam.cz

Vytvořilo Foreveryone