Ve středu 28. října z důvodu státního svátku máme zavřeno. Více info zde

Kariéra

Přemýšlíte o nové práci? Mrkněte k nám! Spokojeně se rozrůstáme a aktuálně nabízíme hned tři zajímavé pozice.

Skladník – pracovník expedice

Umíš si udržet ve věcech pořádek, je na tebe spolehnutí a nebojíš se občasné manipulace s těžkými věcmi? Pojď se k nám přidat! Pro naši prodejnu MojeDílna.cz se specializací na autonářadí a dílenské vybavení, v Brně na Vodařské 17, sháníme na hlavní pracovní poměr (HPP) nového kolegu na pozici skladníka.

Co budeš dělat?

Především budeš balit balíky a chystat zboží pro zákazníky. Budeš také vybalovat zboží, když přijde od dodavatelů a naskladňovat ho do regálů. V případě potřeby tě také nemine trocha pomoci zákazníkům s těžšími nákupy. Na tuto pozici není nutná bezprostřední znalost produktů – pozice je vhodná i pro lidi bez praxe v oboru.

Co chceme abys uměl?

Měl bys pracovat minimálně 8 hodin denně (v rozmezí 8:00 – 17:30). Musíš být spolehlivý, zodpovědný a mít smysl pro pořádek. K tomu také fyzicky zdatný, protože některé druhy našeho sortimentu jsou poměrně těžké. No a samozřejmě bys měl umět aspoň základně pracovat s počítačem, bez toho se člověk dnes už neobejde.

Co ti naopak nabídneme my?

Hlavně práci v jednosměnném provozu, a to jen během týdne. O víkendech a svátcích jsme doma s našimi blízkými a užíváme si volna. K tomu budeš pracovat ve fajn partě mladších lidí, kteří jsou nejen kolegové, ale i kamarádi. Po práci spolu jdeme třeba na pivo nebo bowling, aspoň jednou za rok se taky sejdeme na grilovačce. Jsme zkrátka firma, kde zaměstnanci nejsou jen číslo. Očekávat taky můžeš seriózní jednání, nejen zákazníků, ale i zaměstnanců si ceníme.

Nástup: možný IHNED nebo dohodou

Pár dalších informací, které by tě mohly zajímat:

Místo pracoviště: Vodařská 126/17, Brno - Horní Heršpice (mapa)

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 17 000 – 26 000 Kč

Zaujala tě naše nabídka? Super! Pošli nám, prosím, svůj životopis na emailovou adresu fakturace@mojedilna.czV případě, že nás tvůj materiál zaujme, tě budeme do 14 dní kontaktovat.

Nákupčí/Asistent prodeje

Umíte jednat s lidmi a nebojíte se časté komunikace? Umíte si ve věcech udržet pořádek? Hledáme právě vás! Pro náš neustále se rozvíjející obchod a e-shop MojeDílna.cz přijmeme nového kolegu na pozici nákupčího/asistenta prodeje.

Co budete dělat?

Čeká na vás především komunikace s našimi dodavateli při objednávání zboží, a to pomocí mailu a telefonu. Budete monitorovat množství skladových zásob a v případě potřeby je obstarávat tak, aby nescházely nebo naopak zbytečně nepřebývaly. Občas budete také komunikovat s našimi zákazníky při řešení jejich dotazů ohledně e-shopových objednávek, kontrolovat je a vyřizovat zákaznické požadavky. Rovněž vás čeká spolupráce se skladovým oddělením a nějaká ta administrativa, která patří snad ke každé práci.

Na tuto pozici nemusíte znát naše produkty, ohledně nich radí klientům jiní kolegové. ;-)

Co bychom chtěli, abyste uměli?

Náš nákupčí a asistent prodeje v jednom by měl být hlavně komunikativní a pečlivý, protože musí mít ve věcech neustále pořádek a přehled. Požadujeme také slušné a příjemné vystupování, protože na ochotném jednání a vztazích s našimi zákazníky a dodavateli si zakládáme. Musí umět pracovat na počítači, být systematický a ochotný přijmout za svou práci zodpovědnost. Rádi bychom také spolupracovali s někým, kdo je flexibilní a ochotný učit se novým věcem.

A co vám nabídneme zase my?

Především fajn práci v jednosměnném provozu, a to pouze během týdne. O víkendech a svátcích jsme doma s našimi blízkými. Pracovat budete v příjemném, mladém a dynamickém kolektivu stabilní a zavedené menší firmy, kde si tykáme, chodíme spolu na pivo či bowling a kde nejste jen jedno z mnoha anonymních čísel. Jednáme seriózně a na rovinu, protože nejen zákazníků, ale i zaměstnanců si samozřejmě ceníme. Také díky tomu netrpíme fluktuací pracovníků, ale lidé u nás pracují dlouhé roky. Čekají na vás i zvýhodněné ceny firemních produktů a vzdělávání v oblasti sortimentu, abyste byli pořád v obraze.

Nástup: Možný IHNED nebo dohodou

Pár dalších informací, které by vás mohly zajímat:

Plat: 22000 - 29000 Kč/měsíc (hrubého)

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zaujala vás pracovní nabídka? Pak vás rovnou poprosíme o zaslání odpovědí na následující minidotazník:

1. Uveďte 3 důvody, proč bychom měli vybrat právě vás.

2. Uveďte 3 důvody, proč budete pro naši firmu přínosem.

3. Uveďte 3 věci, o nichž si myslíte, že se vám v minulé práci povedly.

Dotazník v samostatném souboru nám spolu s vaším životopisem, prosíme, zašlete výhradně na emailovou adresu fakturace@mojedilna.cz. V případě, že nás vaše materiály zaujmou, vás budeme do 14 dní kontaktovat.

Sales assistant - autonářadí mojedilna.cz - sales assistant

Vyznáte se v autoservisním a dílenském vybavení a nářadí? Umíte jednat s lidmi a v případě potřeby jim dobře poradit? Jste náš člověk! Pro náš neustále se rozšiřující obchod s autoservisním a dílenským vybavením a nářadím MojeDílna.cz přijmeme nového kolegu na pozici sales assistant.

Především budete obsluhovat zákazníky na prodejně a řešit jejich dotazy ohledně produktů. Dále vás čeká přejímka zboží od dodavatelů, řešení vrácených zásilek a spolupráce se skladovým oddělením. Nevyhnete se ani nezbytné administrativě, té ale zase není až tak moc. ;-) Vzhledem k našemu sortimentu je pozice ideální pro někoho, kdo se zajímá o auta či motorky.

Měli byste se alespoň trochu orientovat v nářadí, popřípadě obecně v oboru auto-moto. Určitě byste měli být komunikativní, mít pro zákaznický přístup a slušně a příjemně vystupovat, protože na vztazích s našimi zákazníky si zakládáme. Očekáváme také, že budete umět pracovat s počítačem, protože bez toho se už dneska člověk neobejde. Také bychom uvítali někoho, kdo si umí ve věcech udržet pořádek, umí za svoji práci přijmout zodpovědnost, je flexibilní a nevadí mu učit se nové věci.

Především fajn práci v jednosměnném provozu, a to pouze během týdne. O víkendech a svátcích jsme doma. Pracovat budete v příjemném, mladém a dynamickém kolektivu stabilní a zavedené menší firmy, kde si tykáme, chodíme spolu na pivo či bowling a kde nejste jen anonymní číslo. Jednáme seriózně a na rovinu, protože nejen zákazníků, ale i zaměstnanců si samozřejmě ceníme. Také díky tomu netrpíme fluktuací pracovníků, ale lidé u nás pracují dlouhé roky. Čekají na vás i zvýhodněné ceny firemních produktů a vzdělávání v oblasti sortimentu, abyste byli pořád v obraze.

Nástup: Možný IHNED nebo dohodou

Místo pracoviště: Vodařská 126/17, Brno - Horní Heršpice (mapa)

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Plat: 24000 - 34000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

3. Uveďte 3 věci, o nichž si myslíte, že se vám v minulé práci povedly.

Dotazník v samostatném souboru nám spolu s vaším životopisem, prosíme, zašlete výhradně na emailovou adresu fakturace@mojedilna.cz. V případě, že nás vaše materiály zaujmou, vás budeme do 14 dní kontaktovat.