Kariéra

Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

Produktový správce/specialista – e-shop s autonářadím

Baví vás auta a vše kolem nich? Vyznáte se aspoň trochu v nářadí na jejich opravy a pod pojmem žirafa si nepředstavíte zvíře s dlouhým krkem? Pracujete systematicky a umíte si ve věcech udržet pořádek? Jste přesně náš člověk! Pro náš obchod s autoservisním a dílenským vybavením a nářadím MojeDílna.cz hledáme nového kolegu/parťáka/kamaráda na pozici produktového správce.

Co pozice obnáší?

  • Především se budete starat o správu produktů na našem e-shopu MojeDílna.cz – přidávání nového zboží a editace toho stávajícího.

  • Budete moct vybírat novinky u dodavatelů a v případě potřeby je začleňovat do naší nabídky.

  • Čeká na vás okrajově i cenotvorba a v případě potřeby jejich přeceňování.

  • Budete se podílet na vylepšování e-shopu – dělat pořádek v kategoriích, psát k nim popisky apod.

  • Budete spolupracovat s marketingovým manažerem a kolegy z obchodního oddělení.

  • Můžete se realizovat i ve focení produktů, natáčení videí, psaní recenzí na produkty, případně další činnosti v čem byste se rád rozvíjel ????

Co bychom chtěli, abyste uměli?

  • Náš produktový správce musí ovládat češtinu – popisky a názvy produktů budou jeho denní chleba.

  • Výhodou je znalost v autoservisním či dílenském nářadí nebo by Vám při nejmenším mělo být alespoň blízké auto-moto odvětví.

  • Na tuto pozici je určitě vhodné mít schopnost pracovat systematicky, samostatně a umět si sám řídit priority.

  • Hledáme „tahouna“ s kreativním přístupem k práci, který jen nečeká na cizí povel, ale je sám aktivní, přichází s novými nápady a aktivně hledá cesty ke zlepšení.

A co vám nabídneme zase my?

Těšit se u nás můžete na fajn práci v jednosměnném provozu, a to pouze během týdne. O víkendech a svátcích jsme doma a užíváme si odpočinku. Pracovat budete v příjemném, mladém a dynamickém kolektivu stabilní a zavedené menší firmy, kde si tykáme, chodíme spolu na pivo či bowling, pořádáme firemní akce a kde nejste jen jedno z mnoha anonymních čísel. Jednáme seriózně a na rovinu, snažíme se ke každému přistupovat individuálně, protože nejen našich zákazníků, ale i zaměstnanců si ceníme. Každý z kolegů má možnost přispět svými nápady ke zlepšení a ovlivnit tak pozitivně dění ve firmě. Čekají na vás i zvýhodněné ceny firemních produktů a vzdělávání v oblasti sortimentu, abyste byli pořád v obraze.

Nástup: Možný IHNED nebo dohodou

Pár dalších informací, které by vás mohly zajímat:

Místo pracoviště: Vodařská 126/17, Brno - Horní Heršpice, prodejna MojeDílna.cz

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek (HPP)

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Mzda: 27.000 - 38.000 Kč/měsíc

Požadované minimální vzdělání: Středoškolské s maturitou (není však podmínkou- více než na papíře nám záleží na dobře odvedené práci)

Zaujala vás tato práce? Super! Pošlete nám váš životopis na fukan.mojedilna@gmail.com a v případě, že nás zaujmete, Vás budeme do 14 dní kontaktovat.