Kariéra

Skladník – pracovník expedice internetového obchodu MojeDílna.cz

Umíš si udržet ve věcech pořádek, je na tebe spolehnutí a nebojíš se občasné manipulace s těžkými věcmi? Pojď se k nám přidat! Pro naši prodejnu MojeDílna.cz se specializací na autonářadí a dílenské vybavení, v Brně na Vodařské 17, sháníme na hlavní pracovní poměr (HPP) nového kolegu na pozici skladníka.

Náplň práce:

- balení balíků a chystání zboží

- výpomoc ve skladu, manipulace se zbožím, naskladňování do regálů

- v případě potřeby občasná pomoc zákazníkům s těžším zbožím

Na tuto pozici není nutná bezprostřední znalost produktů – pozice je vhodná i pro lidi bez praxe v oboru.

Požadavky:

- pracovní doba minimálně 8 hodin denně (v rozmezí 8:00 – 17:30)

- spolehlivost, zodpovědnost a smysl pro pořádek

- fyzická zdatnost

- práce na počítači (alespoň základy)

Nabízíme:

- jednosměnný provoz

- práce v příjemném, mladém a dynamickém kolektivu

- seriózní jednání

- mzda 17 000 – 26 000 Kč

Nástup: možný IHNED!

Životopisy zasílejte, prosím, na adresu fakturace@mojedilna.cz. Více informací se případně dozvíte na telefonu (+420) 774 245 164.

Vytvořilo Foreveryone