Vážení zákazníci ve čtvrtek 28.10.2021 budeme mít ZAVŘENO. Odbavování objednávek začne v pátek 29.10.

Kariéra

Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

Skladník – příjem a expedice e-shopu MojeDílna.cz

Umíš si udržet ve věcech pořádek, jsi pečlivý, je na tebe spolehnutí a nebojíš se občasné manipulace s těžkými věcmi? Pojď se k nám přidat! Pro naši prodejnu MojeDílna.cz se specializací na autonářadí a dílenské vybavení, v Brně na Vodařské 17, sháníme na hlavní pracovní poměr (HPP) nového kolegu na pozici skladníka.

Co budeš dělat?

Především budeš balit balíky a chystat zboží pro zákazníky. Budeš také vybalovat zboží, když přijde od dodavatelů a naskladňovat ho do regálů. V případě potřeby tě také nemine trocha pomoci zákazníkům s těžšími nákupy.

Na tuto pozici není nutná bezprostřední znalost produktů – pozice je vhodná i pro lidi bez praxe v oboru. Řidičské oprávnění není potřeba (ani na auto, ani na VZV).

Co chceme, abys uměl?

Musíš být spolehlivý, zodpovědný a mít smysl pro pořádek. K tomu také fyzicky zdatný, protože některé druhy našeho sortimentu jsou poměrně těžké (desítky kilogramů). A samozřejmě bys měl umět aspoň základně pracovat s počítačem, bez toho se člověk dnes už neobejde.

Co ti naopak nabídneme my?

Práci v jednosměnném provozu 8 hodin denně (dle rozpisu v časovém rozmezí mezi 8:00 a 17:30), a to jen během týdne. O víkendech a svátcích jsme doma s našimi blízkými a užíváme si volna. K tomu budeš pracovat ve fajn partě mladších lidí, kteří jsou nejen kolegové, ale i kamarádi. Po práci spolu jdeme třeba na pivo nebo bowling, aspoň jednou za rok se taky sejdeme na grilovačce. Jsme zkrátka menší firma, kde zaměstnanci nejsou jen číslo. Očekávat taky můžeš seriózní jednání, protože nejen zákazníků, ale i zaměstnanců si vážíme.

Nástup: možný IHNED nebo dohodou
 

Pár dalších informací, které by tě mohly zajímat:

Místo pracoviště: Vodařská 126/17, Brno-Horní Heršpice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek (HPP)
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Mzda: 25 000 – 33 000 Kč

Zaujala tě naše nabídka? Super! Pošli nám, prosím, svůj životopis na e-mailovou adresu fukan.mojedilna@gmail.com. V případě, že nás tvůj materiál zaujme, tě budeme do 14 dní kontaktovat.