Kariéra

Skladník - pracovník expedice E-shop

Umíš si udržet ve věcech pořádek, je na tebe opravdové spolehnutí a nezalekneš se občasné manipulace s těžkými věcmi? Přidej se k nám! Pro naši prodejnu MojeDílna.cz se specializací na autonářadí, v Brně na Vodařské 17, sháníme nového kolegu na pozici skladníka.

Náplň práce:

- balení balíků

- vychystávání zboží, expedice zásilek, přijímání zboží

- občasná pomoc zákazníkům s těžším zbožím

- vedení evidence skladových zásob atd.

Na tuto pozici není nutná bezprostřední znalost produktů – pozice je vhodná i pro lidi bez praxe v oboru.

Požadavky:

- spolehlivost, zodpovědnost a smysl pro pořádek

- fyzická zdatnost

- práce na počítači (alespoň základy)

- flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- jednosměnný provoz

- práce v příjemném, mladém a dynamickém kolektivu

- seriózní jednání

- možnost vyššího výdělku - přesčasy (hodinové platové ohodnocení)

- zvýhodněné ceny firemních produktů

Nástup: Možný IHNED nebo dohodou.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Vodařská 126/17, Brno - Horní Heršpice

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

Požadované vzdělání: Základní

Pozice je vhodná pro absolventy.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na telefonu (+420) 775 400 912, nebo emailu tom.kyselka@seznam.cz

Vytvořilo Foreveryone