Pattex

Pattex je spolehlivý partner, který umožňuje koncovým uživatelům růst na další úroveň dovedností díky silné podpoře s chytrým lepením a snadnému návodu. Produkty Pattex jsou dostupné ve více než 50 zemích - pod četnými sesterskými značkami v závislosti na regionu, které se liší pouze názvem a designem, ale ne technologií nebo logem. Například v Mexiku se produkty nazývají 'Resistol' a v Kanadě je zase spotřebitel zná jako 'LePage'. V Německu se adhezivní síla Pattexu v posledních několika desetiletích zobecnila. Pokud někdo nebo něco "lepí jako lepidlo", Němci mají tendenci říkat, že "lepí jako Pattex".

Od roku 1956 je Pattex profesionální silnou lepící silou pro řemeslníky a stavební práce. Pattex poskytuje nejvýkonnější řadu pro všechny montážní, lepicí a opravárenské práce - vždy poskytuje správné řešení - zaručený profesionální výsledek.

Pattex patří do nejvýkonnější řady lepidel se snadnou a pohodlnou aplikací pro veškeré domácí lepení, montáže a opravy v nejvyšší kvalitě.
Pattex - Lepidla a jiné lepicí produkty - Henkel

 
 

Cena

28662867
128662867
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Chemické kotvy pro sloupové zvedáky
2 369 Kč bez DPH
2 866 Kč

Sada kotvícího materiálu (montážních přípravků) pro sloupové autozvedáky pomocí tzv. chemických kotev Pattex Určeno především pro dvousloupové zvedáky. Součástí dodávky...

Kód: KOT80

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem