GYS

Společnost GYS byla založena v roce 1964 a je rodinnou společností s více než 900 zaměstnanci po celém světě. Společnost je založena na neustálých investicích do výzkumu a vývoje a získávání znalostí a v současné době je významným hráčem v oblasti konstrukce a výroby svařovacích strojů, nabíječek baterií a zařízení pro opravy karoserií.

Zařízení pro svařování - GYS nabízí jeden z nejširších sortimentů svařovacích strojů, příslušenství a spotřebního materiálu pro všechny potenciální uživatele, od nejmodernějších aplikací v průmyslu až po běžné použití při údržbě a opravách.

Zařízení pro údržbu baterií - Společnost GYS, vyráběná ve dvou továrnách, nabízí mimořádně širokou škálu produktů pro nabíjení a údržbu baterií. Více než 50 let výroby upevnilo pověst značky GYS po celém světě.

Zařízení pro opravy karoserií - Společnost GYS nabízí nejširší sortiment vybavení pro opravy vozidel, která se stala účastníkem nehody, tj. vytahování důlků, svařování, nýtování, zvedání, indukční ohřev (a mnoho dalších nástrojů). Tento sortiment byl vyvinut ve spolupráci s největšími světovými výrobci automobilů, kteří nám den co den důvěřují.


Arc Welding, Battery Chargers & Body Repair | GYS

Žádné produkty značky GYS nebyly nalezeny...