Velký výprodej: slevy na tisíce produktů po celém e-shopu

COHLINE

Ať už se jedná o vodu, paliva, oleje nebo jiná média - společnost COHLINE je již více než 90 let vaším spolehlivým partnerem při vývoji a výrobě inteligentních kapalinových systémů.

Jako středně velká rodinná firma s pěti výrobními závody po celém světě jsme vybudovali mezinárodní síť. Díky našim moderním výrobním zařízením jsme schopni vyrábět všechny typy hadicových a potrubních systémů pro přepravu médií bez ohledu na materiál. Při výrobě používáme komplexní výrobní procesy, včetně rozrušování, válcování, ohýbání, pájení a svařování. To nám umožňuje vyrábět vedení z kovů, plastů a elastomerů i kombinace různých materiálů v téměř libovolném výrobním množství.

Jsme dlouholetým partnerem pro zákazníky ze všech průmyslových odvětví, kteří potřebují vedení pro přenos médií. Našimi zákazníky jsou mezinárodně působící výrobci automobilů, dodavatelský průmysl, výrobci zemědělských a stavebních strojů i výrobci v segmentu nových pohonných technologií. Ti všichni spoléhají na inteligentní a na míru šitá řešení společnosti COHLINE v oblastech hadicových a potrubních systémů a oceňují naši vysokou a spolehlivou kvalitu, kterou jsme schopni neustále kontrolovat a také garantovat pomocí nejmodernější laboratorní a měřicí techniky. Důkazem toho je náš integrovaný systém řízení s certifikacemi podle IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a TISAX.

Cohline GmbH, Rohrleitungssysteme - Crunchbase Company Profile & Funding

 

Cena

3381
13381
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Brzdové šroubení COHLINE, holendr M12x1, na brzdové vedení
28 Kč bez DPH
34 Kč

Převlečný ocelový šroub, brzdové šroubení (tzv. holendr) COHLINE GMBH Pro opravu brzdového vedení. Povrch šroubu je pozinkovaný.   Technické parametry: - závit: M12x1...

Kód: 10003480
Polyamidové trubky univerzální, různé průměry, 1 metr
od 67 Kč bez DPH
od 81 Kč
(až –25 %)

Potrubí – trubky polyamidové (PA), černá barva, ohebné, univerzálně využitelné, jednotná délka 1 metr – COHLINE Kvalitní trubky pro palivové, vstřikovací a mazací vedení,...

Kód: 10121947

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem