LESJÍFORS

Společnost Lesjöfors vyrábí rozsáhlý sortiment pružin pro evropský trh osobních a lehkých užitkových vozidel a nabízí vysoce kvalitní výrobky, profesionální služby a vynikající dostupnost. Značka Lesjöfors se zabývá výrobou pružin již více než 160 let a dnes vyrábí největší sortiment vinutých pružin pro trh s náhradními díly pro automobilový průmysl na světě. Jsme hrdí na své postavení evropské jedničky na trhu.

Zákazníky společnosti Lesjöfors v automobilovém průmyslu jsou velkoobchodníci a distributoři dílů, kteří dodávají komponenty na trh s náhradními díly v Evropě i po celém světě. Filozofií společnosti Lesjöfors je vyrábět kompletní sortiment pružin, který je skladován pro celosvětovou distribuci. 

Distribuční střediska společnosti Lesjöfors se nacházejí ve Švédsku, Německu, Velké Británii, Rusku a USA a mají skladové zásoby spirálových pružin v objemu přibližně 1,5 milionu kusů. To zajišťuje vysokou dostupnost s krátkými dodacími lhůtami a nízkými distribučními náklady!

Společnost Lesjöfors zajišťuje rychlé, flexibilní a spolehlivé dodávky, které zákazníkům umožňují dosáhnout vyšší ziskovosti.

 

Home - Lesjöfors - Industrial Springs and Pressings

Žádné produkty značky LESJÍFORS nebyly nalezeny...