Eurodainu

Značka Eurodaiunu, to je 35 let kvality vylepšování. Je přesný, spolehlivý, snadno se používá a zachovává si stabilitu kalibrace v průběhu času. Toto jsou jen některé důvody, proč se EURODAINU stal referenčním nástrojem pro profesionály v oboru.

Máme za sebou 35 let úspěchů, stejně jako zkušeností a práce s cílem neustále zdokonalovat výrobek a udržovat jej konkurenceschopný na špičce. Měřidlo nahuštění je od roku 1983 celosvětovou jedničkou v přesnosti a spolehlivosti.

Eurodainu se vyrábí v továrně Wonder v italské Cremoně a používá výhradně italské komponenty. Společnost Wonder používá pouze vysoce kvalitní materiály certifikovaného původu, aby mohla svým zákazníkům nabídnout zaručeně kvalitní výrobky a snížit dopad na životní prostředí na minimum. Každé měřidlo nahuštění prochází automatickou kalibrací pomocí vysoce pokročilých systémů vidění. Tým vysoce specializovaných techniků je zodpovědný za závěrečnou kontrolu každého EURODAINU, pečlivě testuje jeho fungování a kontroluje kvalitu jednotlivých dílů. 

Nová úroveň přesnosti je mimo jiné i díky zdokonalení vnitřních částí, které výrazně zlepšují opakovatelnost měření a zvyšují přesnost a spolehlivost přístroje. Snadnější použití je díky novému systému automatického vstřikování použitému pro tělo přístroje, díky němuž má měřidlo nafukovací hadice mnohem elegantnější linie, což usnadňuje používání přístroje. 


Cena

397398
1397398
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Náhradní hadička Eurodainu, Superdainu
Náhradní hadička Eurodainu, Superdainu
✓ Skladem - ihned k expedici (2 ks)
328 Kč bez DPH
397 Kč

Náhradní hadička Eurodainu, Superdainu Originální náhradní hadička k pneu hustičům: - 10.07 Eurodainu - 10.233 Superdainu Snadná výměna se provede vyšroubováním staré hadičky...

Kód: 10.280

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem