LUK

Společnost Luk je jedním z předních světových dodavatelů autodílů a díky své kvalitě a spolehlivosti se těší důvěře výrobců i mechaniků. Vyrábí vše od šroubů hlavy po těsnění, od spojkových sad po tlumiče; autodíly Luk jsou pro majitele vozidel, kteří chtějí udržovat, opravovat nebo vylepšovat své osobní a dodávkové automobily.

V posledních pěti desetiletích se společnost LuK etablovala v rámci skupiny Schaeffler jako technologický lídr v oblasti systémů a komponentů pro hnací ústrojí vozidel. Vše začalo v roce 1965, kdy společnost vyvinula membránovou pružinovou spojku s vypínacím systémem - která dodnes zůstává převratnou inovací a je jen jednou z mnoha, které vzešly ze společnosti LuK.

Samonastavitelná spojka je inovace inženýrů společnosti LuK, která mění spojky z opotřebitelné součásti na trvalé řešení. Společnost LuK toho dosáhla v polovině 90. let 20. století díky samonastavovací spojce (SAC), což vedlo k prodloužení životnosti spojky a zvýšení komfortu řidiče. Když se třecí obložení spojky s membránovými pružinami opotřebuje, SAC se sama nastaví a zajistí, že pro řidiče zůstane pocit ze spojkového pedálu konzistentní. Důsledkem ideálnějšího fungování membránových pružin je delší životnost spojky.

Motorové díly Luk pomáhají majitelům maximalizovat potenciál jejich vozidel tím, že zvyšují účinnost, výkon a spolehlivost jejich motorů, a také ostatní sortiment nových autodílů Luk je té nejvyšší kvality. 

LuK Logo

Cena

1655916560
11655916560
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Sada na servis SAC spojek (3 i 4 otvory) - LUK
13 685 Kč bez DPH
16 559 Kč
20 194 Kč (–18 %)

Sada nářadí nutná pro profesionální demontáž/montáž spojek SAC (Self Adjusting Clutch = Samostavitelná spojka) a správné vycentrování. Vhodné pro SAC spojky (s 3 nebo 4 otvory),...

Kód: 10229350

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem