SOMET

Firma Somet, to je správná míra se základním předpokladem každé kvalitní nejen strojírenské výroby. Měření, resp. metrologie, která tvoří nedílnou součást firemních systémů jakosti, jsou dnes nesporným spolutvůrcem hodnot pro zákazníka a jednoznačně také ovlivňují vlastní konkurenceschopnost každého výrobce. Podniková metrologie se proto neobejde bez dobré organizace systému, jehož součástí je také kvalitní měření, které však nelze zabezpečovat bez kvalitních měřidel.

Právě kvalita měřidel značky Somet je podložena 60-letými zkušenostmi s jejich výrobou a více než století trvající tradicí strojírenské výroby v Čechách. Široká nabídka měřidel v analogovém i digitálním provedení, možnost výroby individuálně upravených měřidel, kvalitní zákaznický servis spolu s velmi příznivou relací cena - kvalita zaručují splnění náročných požadavků zákazníků na kvalitní měření také v souladu s platnými mezinárodními standardy a normami. Rozsáhlá distribuční síť garantuje kvalitní prodejní, záruční i pozáruční servis měřidel a strojů v 60 zemích světa všech světadílů.

Somet Teplice s.r.o.

Cena

11241125
111241125
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Posuvné měřítko - šuplera digitální  0-150 mm - SOMET
930 Kč bez DPH
1 125 Kč

Posuvné měřidlo „šuplera“, digitální, rozsah 0-150 mm – SOMET Moderní měřicí nástroj pro určování vnějších i vnitřních rozměrů a hloubky. Údaje jsou zobrazovány na přehledném...

Kód: 14015405KS

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem