Pneumatic Components (PCL)

Značka PCL, to je výběr té nejlepší značky pro nafukování pneumatik a produkty stlačeného vzduchu. S více než osmdesátiletými zkušenostmi s vývojem sofistikovaných pneumatických zařízení je PCL uznáván jako globální lídr v návrhu a výrobě nejpokročilejšího a nejkomplexnějšího portfolia inflace pneumatik a výrobků se stlačeným vzduchem na trhu. Její výrobky jsou známou podívanou na garážových předzahrádkách, obchodech s pneumatikami, továrnách a dílnách po celém světě.

Důvěryhodná značka PCL „Made in Sheffield“ se stala synonymem pro špičkové produkty podpořené prvotřídním servisem a místní technickou podporou, ať už mají její zákazníci sídlo kdekoliv. Společnost PCL, která byla založena v roce 1938, kdy byly v Sheffieldu navrženy a vyrobeny úplně první tlakoměry, zaznamenala fenomenální růst, v roce 2011 se připojila ke skupině firem HORN, spolu se značkou TECALEMIT. Dnes PCL vyváží do více než 100 zemí prostřednictvím celosvětové sítě agentů a distributorů, s výrobními zařízeními. 

Všechny produkty PCL jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího materiálu s ohledem na spolehlivost a životnost a důkladně otestovány podle všech (platných) mezinárodně uznávaných norem.
Tyre inflation and compressed air products | PCL

Žádné produkty značky Pneumatic Components (PCL) nebyly nalezeny...