INA

INA je mezinárodní firma, která se specializuje na výrobu ložisek vysoké kvality. Firma nabízí širokou škálu ložisek, včetně kuličkových, válečkových a jehlových ložisek, které jsou vyrobeny z nejvyšších kvalitních materiálů, aby poskytly maximální výkon a dlouhou životnost.

S více než 70 lety zkušeností v oboru ložisek a neustálým vývojem nových technologií, je INA mezinárodně uznávaným výrobcem ložisek, který poskytuje spolehlivá a efektivní řešení pro širokou škálu průmyslových aplikací. Firma se pyšní širokou škálou produktů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly nejnáročnější požadavky v oblasti průmyslových aplikací.

INA je předním světovým dodavatelem ložisek pro mnoho průmyslových odvětví, včetně automobilového průmyslu, energetiky, leteckého průmyslu, stavebnictví a mnoha dalších. Firma si klade za cíl poskytnout zákazníkům nejlepší řešení pro jejich konkrétní potřeby, a to prostřednictvím neustálého výzkumu a vývoje, a tím poskytuje zákazníkům vysokou kvalitu ložisek, které splňují nejvyšší standardy v odvětví.

Pokud hledáte spolehlivého a inovativního dodavatele ložisek, který nabízí vysokou kvalitu a dlouhou životnost, INA je tou správnou volbou pro Vaše průmyslové aplikace.

 

INA-bearings

 

Cena

68186
168186
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Axiální jehlová klec - INA AXK 2035-A/0-10
154 Kč bez DPH
186 Kč

Jehlová klec pro axiální ložiskové kroužky – INA AXK 2035-A/0-10 Používá se pro opravy sad pro montáž a demontáž ložisek. UPOZORNĚNÍ: opravná sada musí obsahovat jednu klec a...

Kód: 621365
Axiální ložiskový kroužek tenký - INA AS 2035
57 Kč bez DPH
69 Kč

Axiální ložisko (tzv. ložiskový kroužek) – INA AS 2035 Používá se pro opravy sad pro montáž a demontáž ložisek. UPOZORNĚNÍ: opravná sada musí obsahovat jednu klec a dva...

Kód: 613014

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem