MASTER

Společnost Master v 50. letech 20. století revolučně navrhla původní torpédový ohřívač a v 60. letech 20. století kolem něj vytvořila celé odvětví. Podobně jako Ford Model T u automobilů, ohřívače Master řady B způsobily revoluci v přenosném vytápění ve stavebnictví, zemědělství a dalších podobných oborech a rychle si vydobyly pozici těžké váhy v oboru.

Dnes je společnost Master i nadále lídrem v oblasti přenosných petrolejových ohřívačů a posouvá hranice designu a konstrukce, aby přinesla další kroky v technologii vytápění. Společnost Master se rovněž rozšířila o řešení průmyslového chlazení a další typy vytápění stavenišť. Díky tak široké nabídce produktů nabízí společnost Master účinné metody celoroční regulace průmyslového klimatu.

Díky pověsti pokročilé bezpečnosti, bezkonkurenční spolehlivosti a vynikajícímu výkonu si jméno Master vybudovalo desítky let důvěry u průmyslových profesionálů po celém světě. Tato důvěra je pro nás neocenitelná a snažíme se i nadále budovat vztahy s novými i stávajícími zákazníky.

 

Žádné produkty značky MASTER nebyly nalezeny...