Hydraulický válec jednočinný univerzální, extra nosnost 100 tun - Genborx HHYG-100150
Neohodnoceno
Značka: Genborx
Používá se především ve stavebnictví, v průmyslu, při montáži a údržbě, v servisech, dílnách atd.
Hlavní výhody:
- výborné uplatnění nalézá ve stavebnictví, v průmyslu, při montáži a údržbě atd.
- standardní konstrukční výška
- kvalitní hydraulika s precizními těsnicími komponenty
- jednočinný hydraulický válec
- materiál: speciální vysokopevnostní legovaná ocel
- tvrdě pochromovaný píst s vysokou odolností proti opotřebení a korozi
- stírací manžeta snižuje výrazně znečistění a prodlužuje životnost válce
- zpětný pohyb pístu zajišťuje integrovaná pružina s předpětím
- válec má rychlospojkovou přípojku HH-II 3/8" NPT a ochrannou protiprachovou krytku
- boční úchyty pro lepší manipulaci
- kvalitní povrchová úprava (vypalovaný smalt) se zvýšenou odolností proti korozi
- válec je na konci výroby testován na 125 % kapacity
- vysoká provozní spolehlivost a dlouhá životnost
Technické parametry:
- nosnost: 100 t
- zdvih: 150 mm
- výška se zasunutým pístem (A): 282 mm
- výška ve vysunutém stavu (B): 432 mm
- efektivní plocha válce: 1539 cm2
- maximální pracovní tlak: 700 bar
- objem oleje: 2335 cm3
- vnější průměr válce(D): 178 mm
- vnitřní průměr válce (E): 140 mm
- průměr pístu (F): 100 mm
- průměr tlačné koncovky (J): 83 mm