Bonusový program

Ihned po přihlášení se Vám automaticky připisuje 1% z nákupu a po dosažení hranice 7500,-Kč se připisují 2% z každého uskutečněného nákupu na Vaše konto.

 

Jak to funguje?

Přihlásíte se, popř. se zaregistrujete a ihned můžete čerpat bonus 1% který se připíše na Vaše konto automaticky z každého uskutečněného nákupu. Pokud dosáhnete hranice 7500,-Kč(nákupy se sčítají), budou se Vám automaticky připisovat již 2% z každého uskutečněného nákupu. Bonusovou částku můžete využít jako slevu při dalším nákupu nebo můžete bonusem rovnou uhradit celou objednávku(kromě dopravy). Vaši částku uvidíte po přihlášení v záložce Bonusový program.

Bonusový program se týká pouze uskutečněných nákupů přes e-shop www.mojedilna.cz (nevztahuje se na objednávky přes telefon ani email).
 

Nepodnikáte, ale objednáváte často?

Pokud si vybavujete dílnu a nakupujete u nás často, pak nás určitě oslovte! Můžeme Vám nabídnout individuální bonusový program a vy tak budete čerpat výhodnější slevy i když nejste autoservis nebo podnikající osoba. Jestli-že chcete uskutečnit větší objednávku můžeme Vám zboží nacenit. 
V obou případech nás prosím kontaktujte.
 

V případě dotazů nás kontaktujte na info@mojedilna.cz nebo na tel. +420 542 212 028.

Vytvořilo Foreveryone