OTEVŘENO I V SOBOTU 8-12h - Prodejna Brno

Bonusový program

Přihlašte se a získejte 3% zpět z vašeho nákupu! Přihlásit se 

Ihned po vytvoření registrace se vám automaticky připíše 1 % z nákupu a po dosažení hranice 7500 Kč se připisují 3 % z každého nákupu na vaše konto.


Jak to funguje?

Přihlaste se, popř. se zaregistrujte a ihned můžete čerpat bonus 1 % který se připíše na vaše konto automaticky z každého uskutečněného nákupu. Pokud dosáhnete nad hranici 7500,-Kč vč. DPH (nákupy se sčítají), budou se vám automaticky připisovat již 3 % z každého uskutečněného nákupu. Bonusové kredity můžete využít jako slevu při nákupu, s větším počtem kreditů můžete dokonce i celou objednávku (kromě dopravy) uhradit. Vaše nasbírané kredity uvidíte po přihlášení v záložce Bonusový program.

Bonusový program se týká pouze uskutečněných nákupů přes e-shop www.mojedilna.cz (nevztahuje se na objednávky přes telefon ani email).
 

Platnost kreditů?

Nasbírané kredity mají platnost 12 měsíců, poté se automaticky stornují.\
 

Velkoobchodní zákazníci

Bonus platí i pro VO zákazníky (servisy, řemeslníci, firmy, obchody, atd.). Bez ohledu na výši objednávek po celou dobu čerpáte bonus 1%.
Pro získání velkoobchodních slev  nás neváhejte kontaktovat. Více o velkoobchodu zde.\
 

Nepodnikáte, ale objednáváte často?

Pokud si vybavujete dílnu a nakupujete u nás často, pak nás určitě oslovte! Můžeme vám nabídnout individuální program a vy tak budete čerpat výhodnější slevy i když nejste autoservis nebo podnikající osoba. Jestliže chcete uskutečnit větší objednávku můžeme vám zboží nacenit. 

V obou případech nás prosím kontaktujte.\
 


Ale to není vše! Odměníme vás i za fotky nebo videa

Dalším projektem, kde si můžete slušně vydělat je akce „Ukažte své nářadí v akci“. Pošlete nám fotku, video nebo návod, jak pracujete se svým nářadím a získejte až 1 300 Kč. Více se o projektu dozvíte zde.
 


V případě dotazů nás kontaktujte na info@mojedilna.cz, rádi vám poradíme.