SCANTOOL

ScanTool.net, LLC se nachází ve Phoenixu v Arizoně, v srdci Silicon Desert. Firma byla založena v dubnu roku 2002 s jediným cílem: vyrobit cenově dostupný, avšak sofistikovaný nástroj pro osobní skenování.

Dnes jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout kompletní řadu čtecích nástrojů pro chytré telefony a PC, které pokrývají všechna vozidla kompatibilní s OBD-II. Díky jejich otevřené architektuře jsou naše skenovací nástroje kompatibilní se širokou škálou aplikací a softwaru, včetně volně dostupných a open-source diagnostických programů, jakož i s různými hardwarovými platformami, včetně zařízení Apple, Android a PC.

Od samého počátku jsme stanovili jako naši prioritu usnadnit programátorům psaní softwaru pro naše zařízení poskytováním dokumentace, zdrojového kódu, technické podpory a SIMULÁTORŮ OBD. Úzce spolupracujeme s mnoha vývojáři softwaru po celém světě, sdílíme nápady a jejich zpětnou vazbu využíváme ke zlepšení našich skenovacích nástrojů.

Zhruba polovina našich prodejů je mezinárodních, z velké části díky naší síti prodejců, která se rozprostírá na pěti kontinentech – od Evropy po Austrálii.

ScantoolAdmin

 

Cena

18891890
118891890
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Diagnostika OBDLink SX + CZ program TouchScan - SCANTOOL
1 561 Kč bez DPH
1 889 Kč
2 099 Kč (–10 %)

Autodiagnostika SCANTOOL OBDLink SX s českým programem – 00108 Univerzální diagnostika. Nový vzhled a model spolu s nejnovější technologií univerzálních čipů...

Kód: 00108

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem