WP

Společnost WP je polským výrobcem kovových brzdových vedení pro vozidla. Naše nabídka zahrnuje také: kovové brzdové trubky ve svitcích, brzdové hadice, drobné díly pro brzdové systémy a také nářadí a sady pro výrobu brzdových vedení v dílenských podmínkách.

Pokaždé, když vystoupíte z auta a zamknete ho, uslyšíte toto charakteristické cvaknutí, je naše mise splněna. Již téměř 40 let vyrábíme komponenty pro brzdové systémy, díky nimž se nemusíte obávat, zda se vám podaří včas zastavit váš rozjetý stroj. S námi to zvládnete. Naší specialitou jsou kovová brzdová vedení, ale rostoucí poptávka na trhu znamenala rozšíření portfolia výrobků o drobné prvky brzdového systému, nářadí a pružné brzdové hadice. technologický pokrok v automobilovém průmyslu je nezastavitelný proces - děje se tak odjakživa a bude se dít i nadále.

Nové technologie a systémy určené k zajištění bezpečnosti řidiče, cestujících a dokonce i chodců vzbuzují těžko skrývaný obdiv a skutečně udávají nové směry vývoje automobilového průmyslu. Nové automobily jsou rychlejší, pohodlnější, úspornější a samozřejmě bezpečnější.

Žádné produkty značky WP nebyly nalezeny...