NUMCO

Značka Numco s díky více než 40 letům zkušeností je jistotou, že se na nás můžete spolehnout, když nás budete potřebovat. Jsme poctiví, pracovití a obyčejní lidé, kteří chtějí vyrábět ty nejlepší výrobky v oboru. Chceme, aby se všichni naši zákazníci stali našimi celoživotními zákazníky, a každý den se snažíme přinášet ty nejlepší výrobky v kombinaci s oceňovanými službami. Je pravděpodobné, že u nás zaplatíte méně a dostanete lepší výrobek.

Společnost Numco Manufacturing poprvé zahájila činnost v roce 1978 a poskytuje služby na kanadském a americkém trhu v oblasti CNC výroby a zhotovení, zajišťujeme kontrolu kvality po celou dobu výroby vašich součástí a všechny výrobky jsou plně kontrolovány podle norem ISO 9001. Naše podnikání se rozrostlo a založili jsme společnost Numco USA Inc. s podporou inženýrského navrhování, která bude vyrábět výrobky speciálně přizpůsobené potřebám našich zákazníků.

S využitím našich výrobních zařízení spolu s metodikou strategického zásobování a našich dlouholetých kontaktů po celém světě jsme schopni poskytovat našim zákazníkům špičkovou kvalitu, zakázkové kovové a plastové komponenty a kompletně smontované výrobky. Kombinujeme kreativní výrobní postupy a skladová řešení, abychom co nejlépe sloužili našim zákazníkům.


Numco USA

Žádné produkty značky NUMCO nebyly nalezeny...