Compac

Společnost Compac vyrábí vysoce kvalitní hydraulické výrobky již od roku 1946. Cílem zkušených inženýrů společnosti Compac je zajistit vynikající kvalitu a spolehlivost s hlavním cílem vytvořit spokojené zákazníky.

Hydraulické komponenty společnosti Compac jsou vyráběny přímo ve firmě za použití vysoce kvalitních materiálů. Důležité suroviny, jako jsou speciální hydraulické trubky, těsnění, tlakové koule, ventilové bloky atd. jsou získávány pouze od dodavatelů vysoce kvalitních surovin. U kritických surovin používaných v hydraulických systémech společnosti Compac nedochází k žádným kompromisům, pokud jde o jejich kvalitu.

Společnost Compac stanovila měřítko v oboru tím, že jako jediný výrobce nabízí plnou tříletou záruku. Žádný jiný výrobce podobných produktů tuto dlouhou záruku nepřekonal nebo se jí dokonce nevyrovnal. Důvodem, proč spolehlivost a trvanlivost výrobků Compac určuje měřítko v oboru, je jedinečná kombinace vynikajících surovin, zkušených a kvalitních pracovníků a systému řízení, který zahrnuje kvalitní výrobu.Compac | Brands | toolaro Toolstore

 

Žádné produkty značky Compac nebyly nalezeny...