Velkoobchod

Velkoobchod s autonářadím pro vybavení autoservisů

Jsme dovozci a dodavatelé speciálního autonářadí a dílenského vybavení

Jste majitelem autoservisu či motoservisu? Máte kamenný či internetový obchod s autodíly nebo nářadím? Jste firma a potřebujete vybavit dílnu? Nebo prostě jen plánujete kupovat zboží častěji a ve větším množství, například při zakládání vaší dílny a chtěli byste ušetřit? K nám jste zavítali správně! Servisy, firmy, řemeslníci, velkoodběratelé či kamenné a internetové obchody u nás mohou zboží koupit za velkoobchodní ceny. Můžete si tedy být jisti, že u nás pořídíte zejména autonářadí nejvýhodněji.

Obchod MojeDílna.cz je výhradním distributorem nářadí značky QUATROS pro Českou republiku a Slovensko a autorizovaným prodejcem kompresorů PRESS-HAMMER.

Dovážíme a distribuujeme hlavně nářadí následujících značek:

QUATROS

JONNESWAY

BGS technic

VIGOR

Ferdus

MAGG

MARS Svratka

To samozřejmě není vše, v naší nabídce máme i další značky nářadí.

Především na tyto výrobky jsme schopni nabídnout pro velkoobchod opravdu velmi zajímavé ceny, které jinde nedostanete. Neváhejte se přesvědčit sami!

 

Slevy pro servisy, řemeslníky, firmy

Zaregistrujte se přímo na našem e-shopu www.mojedilna.czV takovém případě nás prosím před objednávkou kontaktujte mailem info@mojedilna.cz nebo telefonicky +420542212028, ať vám můžeme nastavit slevy pro servisy a firmy.

 

Výhody pro velkoodběratele:

Výhodná a rychlá doprava

  • Rychlé dodání. Položky označené „Skladem“ a objednané do cca 16:00 jsme schopni odeslat ještě týž den.
  • Zvýhodněná doprava. Při nákupu nad 3000 Kč je doprava poloviční (pro zásilky do 50 kg), při nákupu nad 4000 Kč je doprava zcela zdarma (pro zásilky do 50 kg). Podrobnější informace o dopravě se dozvíte přímo na stránce o dopravě.

Bonusový program

  • Při registraci na e-shopu MojeDílna.cz čerpání zajímavého bonusového programu, díky kterému výrazně ušetříte. Informace o bonusech vám poví vše, co potřebujete vědět.

Pro internetové obchody

  • Zájemcům o dlouhodobou a vážnou spolupráci z řad internetových obchodů můžeme také poskytnout XML feedy pro nahrání na jejich e-shopy s aktuálními skladovými dostupnostmi.

Pro více informací o všech výhodách velkoobchodní spolupráce nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

 

Zaujala vás velkoobchodní nabídka? Máte zájem o spolupráci?

Máte zájem o prodej či distribuci autonářadí, chcete nářadí či dílenské vybavení odebírat ve velkém, tak prosím pište na info@mojedilna.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 775 400 912 (Tomáš Kyselka). Vše s vámi individuálně domluvíme.

Také nás najdete v kamenném obchodě na adrese Vodařská 126/17, Brno-Horní Heršpice (mapa), kde máte možnost si zboží prohlédnout a rovnou i zakoupit.

Budeme se těšit na spolupráci!

Vytvořilo Foreveryone