Velkoobchod

Nakupujte za zvýhodněné ceny autonářadí pro servisy, dílenské vybavení, ruční nářadí.

Jste majitelem autoservisu či motoservisu? Máte kamenný či internetový obchod s autodíly nebo nářadím? Jste firma a potřebujete vybavit dílnu? Nebo prostě jen plánujete kupovat zboží častěji a ve větším množství, například při zakládání vaší dílny a chtěli byste ušetřit? K nám jste zavítali správně!

Servisy, firmy, řemeslníci, velkoodběratelé či kamenné a internetové obchody u nás mohou zboží koupit za velkoobchodní ceny. Můžete si tedy být jisti, že u nás pořídíte zejména autonářadí nejvýhodněji.

 

Slevy pro servisy, řemeslníky, firmy

Abyste mohli čerpat naše výhody a slevy, potřebujeme zezačátku trochu spolupráce z vaší strany. Postup je ale velmi snadný:

1. Zaregistrujte se přes náš formulář

2. Následně nás kontaktujte na emailu info@mojedilna.cz. V případě, že by se vám do cca 2 dnů nikdo neozval zpět, zavolejte prosím na telefonní číslo (+420) 542 212 028.

3. V momentě, kdy nás kontaktujete, vám nastavíme slevy pro příslušnou kategorii (např. pro velkoodběratele - obchod; pro servisy, řemeslníky apod. s IČO; pro odběratele bez IČO možno nastavit v případě zájmu o větší odběr zboží také - po individuální domluvě).

 

Výhody pro velkoodběratele:

Výhodná a rychlá doprava

  • Rychlé dodání. Položky označené „Skladem“ a objednané do cca 15:00 jsme schopni odeslat ještě týž den.
  • Dostupnost zboží: držíme dostatečné skladové zásoby. Zboží je díky k tomu bez problému k dispozici.
  • Zvýhodněná doprava. Při nákupu nad 3000 Kč je doprava poloviční (pro zásilky do 50 kg), při nákupu nad 4000 Kč je doprava zcela zdarma (pro zásilky do 50 kg). Podrobnější informace se dozvíte přímo na stránce o dopravě.

Bonusový program

  • Při registraci na e-shopu MojeDílna.cz čerpání zajímavého bonusového programu, díky kterému výrazně ušetříte. Informace o bonusech vám poví vše, co potřebujete vědět.

Pro internetové obchody

  • Zájemcům o dlouhodobou a vážnou spolupráci z řad internetových obchodů můžeme také poskytnout XML feedy pro nahrání na jejich e-shopy s aktuálními skladovými dostupnostmi.

Pro více informací o všech výhodách velkoobchodní spolupráce nás, prosím, neváhejte kontaktovat.

 


Obchod MojeDílna.cz je výhradní distributor nářadí značky QUATROS pro Českou republiku a Slovensko! 

Dovážíme a distribuujeme hlavně nářadí následujících značek:

QUATROS

JONNESWAY

BGS technic

VIGOR

Ferdus

MAGG

MARS Svratka

To samozřejmě není vše, v naší nabídce máme i další značky nářadí.

Především na tyto výrobky jsme schopni nabídnout pro velkoobchod opravdu velmi zajímavé ceny, které jinde nedostanete. Neváhejte se přesvědčit sami!

 


V případě zájmu o spolupráci

Máte zájem o prodej či distribuci autonářadí, chcete nářadí odebírat ve velkém nebo plánujete pravidelný odběr, tak nás prosím kontaktujte:

info@mojedilna.cz, popř. můžete volat na číslo +420 775 400 912 Tomáš Kyselka

Vše s vámi individuálně domluvíme.

 

Také nás můžete navštívit v kamenném obchodě na adrese Vodařská 126/17, Brno-Horní Heršpice (mapa), kde máte možnost si zboží prohlédnout a rovnou i zakoupit.

 

Budeme se těšit na spolupráci!

Vytvořilo Foreveryone