Velkoobchod

Velkoobchodní spolupráce

 

Jsme dovozci a dodavatelé speciálního autonářadí, které distribuujeme např. do kamenných a internetových obchodů s autodíly jako doplněk sortimentu.

Pro auto-moto servisy, pneuservisy, obchody (internetové či kamenné),obchodníky a stálé odběratelé nabízíme, především na drobnější přípravky, velmi zajímavé velkoobchodní ceny!

 

Máte zájem o spolupráci?

V případě zájmu o prodej a distribuci autonářadí, pište na info@mojedilna.cz, volejte na tel.+420 775 400 912, rádi s Vámi navážeme spolupráci a zašleme velkoobchodní nabídku.

Také se můžete přímo registrovat na našem velkoobchodním e-shopu www.auto-moto-naradi.czkde najdete výběr produktů u kterých jsme schopni nabídnout velmi zajímavé a mnohdy bezkonkurenční velkoobchodní ceny. Pokud na tomto velkoobchodním e-shopu nenajdete produkt, můžete jej najít na maloobchodním e-shopu www.mojedilna.cz, stačí nám napsat a my Vám produkt naceníme.

 

Najdete nás v kamenném obchodě na adrese: Vodařská 126/17, Brno- Horní Heršpice (mapa), kde máte možnost si zboží prohlédnout a rovnou i zakoupit.

 

Vytvořilo Foreveryone