SCHRADER

Značka Schrader - inovace, vize a výkon jsou stavebními kameny velkých společností. Již více než 165 let dodává Schrader, globální lídr v oblasti designu a výroby snímacích technologií, inovativní řešení, kterým zákazníci důvěřují.

Značka Schrader je od počátku založena na inovacích. Jedním z našich prvních vynálezů byl světoznámý ventil pneumatik Schrader® - stejný ventil, který se dnes používá u všech motorových vozidel na světě. Od našich průlomových vynálezů, které začaly v roce 1844, jsme urychlili naši silnou kulturu a výsledky v oblasti inovativních technologií, které řeší skutečné výzvy pro naše zákazníky.

V nedávné době jsme byli průkopníky systémů monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS) pro globální výrobce OEM a revolučního patentovaného programovatelného senzoru pro trh s náhradními díly. Systém TPMS je nyní standardním bezpečnostním prvkem všech automobilů v Severní Americe i v Evropě a v asijsko-pacifických zemích se celosvětově rozšiřuje. Ve skutečnosti více než polovina všech globálních automobilových platforem využívá technologii Schrader direct TPMS. Přesným monitorováním tlaku v pneumatikách pomáhá systém TPMS řidičům předcházet vážným nehodám, snižovat dopad na životní prostředí a šetřit peníze na pumpách.

Výkonové senzory Schrader

 

Cena

2829
12829
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Ventil TPMS-13, gumový, náhradní díl, 1 ks
Novinka B
23 Kč bez DPH
28 Kč

Náhradní ventil TPMS-13 pro OEM senzor, gumový, délka 56 mm, pro otvor 11,3 mm, 1 ks - Schrader 00883.Gumový bezdušový ventil TPMS-13 se používá jako náhrada za původně...

Kód: 00883

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem