Leitenberger

Speciální nástroje společnosti Leitenberger se používají po celém světě k provádění, usnadnění a optimalizaci měření, analýz a oprav na vozidlech nebo motorech. Každý výrobek je vyvíjen s ohledem na nejvyšší standardy funkčnosti, dlouhé životnosti, ergonomie a bezpečnosti. Firemní skupina Leitenberger, která byla založena před 50 lety jako malý rodinný podnik, je dnes celosvětově aktivní společností s továrnami v Německu a Řecku.

Při realizaci našich firemních cílů vedeme neustálý dialog s našimi zaměstnanci a manažery, kteří jsou vysoce orientovaní na zákazníka, motivovaní, kvalifikovaní a zodpovědní. Ve všem, co děláme, vycházíme z našich firemních zásad.

Zákazníci jsou ústředním bodem našeho mezinárodního obchodu. Podle jejich spokojenosti a úspěchů měříme naši výkonnost. Hnacím motorem je pro nás nadšení pro inovativní technologie, upřímné vzájemné vztahy a vzájemný respekt. Nabízíme řešení na míru pro jedinečné projekty s dovedností a vynikajícími postupy. Pro další rozvoj naší společnosti a zajištění jejího dlouhodobého úspěchu jednáme s ohledem na budoucnost a zisk. Snaha o kvalitu je hnacím motorem každého zaměstnance společnosti Leitenberger. Proto děláme věci od začátku správně. Náš úspěch je založen na angažovaných zaměstnancích a vynikajících projektových týmech s vysokou mírou odpovědnosti.

Spezialwerkzeuge für Fahrzeuge und Motoren

Cena

528514631
1528514631
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
Kombinovaný kompresiometr pro zážehové i vznětové motory Leitenberger
12 091 Kč bez DPH
14 630 Kč
16 256 Kč (–10 %)

Přesný přístroj pro měření kompresního tlaku ve válcích zážehových i vznětových motorů má tlakoměr 0-4,0 MPa (0-40 bar) a pružnou hadici dl. 30 cm s rychlospojkou. Pomocí ní lze...

Kód: KP 80/5
Přístroj pro náhradní napájení elektrické sítě vozidla NSV 03
4 368 Kč bez DPH
5 285 Kč
5 564 Kč (–5 %)

Praktický přístroj pro náhradní / nouzové napájení elektrické sítě vozidla Leitenberger NSV 03 vysoké kvality (vyrobeno v Německu) se připojuje na vozidlo...

Kód: NSV03

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem