V sobotu 7.10. máme ZAVŘENO. Více informací zde

Tepovač - čistící stroj na koberce, se sadou příslušenství - KÄRCHER Puzzi 8/1 C

Neohodnoceno
Značka: KARCHER

Přístroj na tepování – čištění koberců a podobných povrchů (tepovač, extraktor), elektrický, výkon turbíny 1200 W, se sadou čisticího příslušenství – KÄRCHER Puzzi 8/1 C

Výkonný a kompaktní extraktor pro čištění malých kobercových ploch. Ze všech srovnatelných konkurenčních strojů nabízí nejlepší výsledek čištění. Tepovač Puzzi umožňuje rychlou pochůznost textilních ploch.

Ideální především pro automobilový průmysl (čištění čalounění sedaček či koberců na podlahách v autech, autobusech apod.), pro úklid domácností, kanceláří atd.

 

Hlavní výhody:

- nízká hmotnost: s hmotností pouze 9,8 kilogramu je tento stroj přibližně o 35 procent lehčí než srovnatelné modely. Snadná přeprava i přes překážky a schody. Vestavěné držadlo umožňuje přepravu jednou rukou.

- kompaktní konstrukce: své silné stránky uplatní Puzzi 8/1 C obzvláště při čištění čalounění a interiérů vozů. Kompaktní, prostorově úsporná konstrukce. Trvalý, robustní, a tedy velmi ekonomický stroj.

- vyjímatelný, chytrý kontejner 2 v 1: rychlé a snadné plnění nádrže na čerstvou vodu. Pohodlné a snadno odstranitelné špinavé vody.

- uživatelsky přívětivá obsluha: velké nožní spínače pro ergonomickou obsluhu vám usnadní, abyste se lépe soustředili na čisticí úkoly.

 

Technické parametry:

- max. plošný výkon: 12-18 m2/h

- množství vzduchu: 61 l/s

- podtlak: 230mbar/23 kPa

- nástřikové množství: 1 l/min

- nástřikový tlak: 1 bar

- nádrž čistá/špinavá voda: 8/7 l

- výkon turbíny: 1200 W

- výkon čerpadla: 40 W

- druh proudu: 220-240V/50-60 Hz

- hmotnost bez příslušenství: 9,8 kg

- hmotnost včetně obalu: 13,4 kg

- rozměry (D x Š x V): 530 x 330 x 440 mm

 

Vybavení v sadě:

- nástřiková hadice s integrovaným přívodem vody, 2.5 m

- integrované uložení pro ruční hubici

- síťový kabel, 7.5 m

- hubice na čalounění (na suché vysávání)

- fixace pro ruční hubici

- hák na kabel

- ruční náčiní

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 1.100-225.0
23 330 Kč –15 % 19 830 Kč 16 388 Kč bez DPH
Tepovač - čistící stroj na koberce, se sadou příslušenství - KÄRCHER Puzzi 8/1 C
Neohodnoceno
Značka: KARCHER
Tepovač - čistící stroj na koberce, se sadou příslušenství - KÄRCHER Puzzi 8/1 C
23 330 Kč –15 %

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vybavení a přípravky na úklid pracoviště
Hmotnost: 13.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Kärcher byla založena roku 1935 v Německu. V průběhu let její zaměstnanci pracovali na vývoji nejrůznějších zařízení usnadňujících průmyslové postupy. Nejslavnějším vynálezem byla elektrická pec se solnou lázní pro kalení ocele. Postupem času se firma Kärcher zaměřila na vývoj a výrobu čistících přístrojů a systémů. Dnes její nabídka obsahuje vysokotlaké myčky, vysavače, parní čističe a mnoho dalšího.

Naše inovační filozofie: inovace je to, co prospívá lidem. Jsme perfekcionisté, vždy přehodnocujeme systémy a návrhy. Máme odvahu změnit zaběhlé postupy a realizujeme věci místo toho, abychom o nich jen mluvili. Výsledkem naší filozofie jsou řešení s přesvědčivým výkonem, kvalitou a ovládáním. Pro nás je čistota nejlepší výzvou na světě. 

Alfred Kärcher SE & Co. KG zaměstnává 15 330 lidí ve 150 společnostech v 80 zemích. Více než 50 000 servisních středisek zajišťuje bezproblémové zásobování zákazníků po celém světě. Společnost Kärcher si stanovila cíl zaměřit společenskou angažovanost firmy na zachování hodnot. V rámci kulturního sponzoringu bylo od roku 1980 vyčištěno a restaurováno více než 160 památek po celém světě.

Ať už před Vámi stojí malý nebo velký úkol v oblasti čištění, nabízíme Vám to správné a efektivní řešení.


Soubor:Kaercher Logo 2015.png – Wikipedie