V sobotu 7.10. máme ZAVŘENO. Více informací zde

Držák na mop 40 cm plochý, skládací, otočný úchyt

Neohodnoceno
Značka: NOELLE

Skládací držák na mopový hadr, šířka 400 mm, otočný úchyt pro násadu, velký nožní zámek, plast – Nölle 00765940

Klasický držák na upevnění mopovacího návleku – užší varianta vhodná pro menší plochy (kanceláře apod.).

Vylepšená konstrukce: rohy jsou pro snadnější navlékání hadru zaoblené, velký zámek pro sešlápnutí nohou usnadňuje svlečení návleku a jeho vyprání (držák se „zlomí“, po opětovném navlečení hadru se tlakem z vrchu zacvakne).

Úchyt na násadu otočný o 360 ° umožňuje s nástrojem zajet i do špatně přístupných míst (rohy, místa pod skříněmi apod.) pro dokonalé vytření.

Vyrobeno z pevného plastu.

Barevná kombinace: modrá, červená

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 11359996
240 Kč 198 Kč bez DPH
Držák na mop 40 cm plochý, skládací, otočný úchyt
Neohodnoceno
Značka: NOELLE

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní vybavení a přípravky na úklid pracoviště
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Navzdory neustále rostoucímu cenovému tlaku z Dálného východu vyrábí skupina společností Nölle Profi Brush své produkty stále téměř výhradně v Německu. Nejdůležitější produktové řady jsou vyráběny v certifikovaných výrobních procesech v našich německých výrobních závodech. Smysl pro odpovědnost a vysoká kvalita našich výrobků jsou vždy v popředí našeho jednání.

Protože vyrábíme vlastní produkty, jsme schopni nabízet produktová řešení, která jsou individuálně přizpůsobena přáním našich zákazníků. Co největší flexibilita, speciální technické aplikace nebo privátní značky pro nás nepředstavují žádný problém.

Naše výrobky jsou určeny pro nepřetržité profesionální použití. Naším cílem je, aby profesionálové mohli s našimi výrobky vykonávat svou práci snadněji a rychleji a zároveň dosahovat lepších pracovních výsledků. Z tohoto tvrzení vycházely i naše tři poslední inovace, řada smetáků Prestige, hygienická řada HACCP a systém nástavců na násadu BECOnnect.

Nölle Profi Brush Bürsten- & Pinseltechnik e.K.