Velký výprodej: slevy na tisíce produktů po celém e-shopu

Hadr na mop 50 cm, bavlna

Neohodnoceno
Značka: NOELLE

Náhradní hadr – návlek na mop, šířka 500 mm, bavlněný – Nölle 00765050

Vysoce kvalitní hadr pro vytírání podlahy – mopování. Díky kombinaci třásní a štětin skvěle odstraňuje nečistoty, dobře se vymývá (pere).

Otvory pro odvod vody pomáhají odstranit přebytečnou kapalinu.

Složení: 52% bavlna / 48% polyester

Dostupnost 2-3 dny
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Kód: 11359990
143 Kč 118 Kč bez DPH
Hadr na mop 50 cm, bavlna
Neohodnoceno
Značka: NOELLE

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Navzdory neustále rostoucímu cenovému tlaku z Dálného východu vyrábí skupina společností Nölle Profi Brush své produkty stále téměř výhradně v Německu. Nejdůležitější produktové řady jsou vyráběny v certifikovaných výrobních procesech v našich německých výrobních závodech. Smysl pro odpovědnost a vysoká kvalita našich výrobků jsou vždy v popředí našeho jednání.

Protože vyrábíme vlastní produkty, jsme schopni nabízet produktová řešení, která jsou individuálně přizpůsobena přáním našich zákazníků. Co největší flexibilita, speciální technické aplikace nebo privátní značky pro nás nepředstavují žádný problém.

Naše výrobky jsou určeny pro nepřetržité profesionální použití. Naším cílem je, aby profesionálové mohli s našimi výrobky vykonávat svou práci snadněji a rychleji a zároveň dosahovat lepších pracovních výsledků. Z tohoto tvrzení vycházely i naše tři poslední inovace, řada smetáků Prestige, hygienická řada HACCP a systém nástavců na násadu BECOnnect.

Nölle Profi Brush Bürsten- & Pinseltechnik e.K.