Aktuality

Zvedák dvousloupový 4 t PROFI, elektronické zámky, spodní propojení - Golemtech

Výrobce Golemtech

Kód produktu sz24


Dostupnost Do týdne
U dodavatele - odesíláme obvykle do 4-7 pracovních dní.


Cena bez DPH 53 830,60 Kč

Cena s DPH 65 135,00 Kč


+ -

Popis výrobku


Dvousloupový zvedák na auta, s nosností 4000 kg a spodním propojením, elektromagnetické západky – Golemtech 4000 PROFI

Těžší autozvedák s elektrohydraulickým pohonem pro autodílny i pneuservisy. Díky zvýšené nosnosti 4 tuny s ním lze pracovat i na větších vozidlech – velké modely SUV, dodávky apod.

Elektromagnetické bezpečnostní západky v každém sloupu jsou ovládané tlačítkem z řídícího boxu. Pro maximální bezpečnost je pro ovládací elektroniku použit 24 V rozvod. Bezpečnosti přispívá také konstrukce ze zesílených materiálů. Nová konstrukce pojezdu a uchycení ramen umožňuje i použití třídílných prodloužených ramen pro dosažení zdvihacích bodů u nejdelších dodávek.

 

Technické parametry:

- nosnost: 4000 kg

- minimální výška zdvihu: 100 (200) mm

- maximální výška zdvihu 1950 (2050) mm

- výška sloupů: 2930 mm

- celková šířka zvedáku: 3580 mm (i s motorem)

- šířka mezi sloupy: 2830 mm

- průjezdná šířka: 2550 mm

- motor: 400 V (možnost dodání i s 220 V motorem)

- množství hydraulického oleje: 10 litrů

Moderní a bezpečný zvedák pro autoservis a dílnu. Má elektronicky ovládané západky. díky čemuž odpadá tak zdlouhavé obcházení zvedáků při jejich odjišťování – obsluhující mechanik vše zvládne snadno a rychle z jednoho místa pomocí tlačítka. Stroj je vybaven i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod. Při konstrukci bylo tedy na bezpečnost a pohodlí provozu myšleno v maximální míře.

K přednostem stroje patří také nízký spojovací práh mezi sloupy a tichý chod. Má osvědčenou konstrukci a spolehlivou hydrauliku. Výsledkem této konstrukce je praxí potvrzený bezproblémový provoz a nenáročná údržba.

Zvedák má variabilně nastavitelná asymetrická ramena (výsuvná a kloubově natočitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení a automatickým odjištěním ve spuštěné poloze. Snadno tak lze dosáhnout zvedacích bodů u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem – při běžném používání nehrozí poškození zvedaného vozidla. Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zbytečně zatěžována.

Součástí dodávky jsou standardní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku, je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče. Doporučujeme proto při nákupu přikoupit sadu pro chemické ukotvení a dvanáct závitových tyčí, matek a podložek, určenou přímo pro ukotvení obou sloupů zvedáku.

Vzhledem ke své nosnosti zvedák může být osazen na betonovou desku tloušťky min. 200 mm z betonu C20/25. Minimální rozměr betonové desky je 3900 mm x 4500 mm. Alternativně lze místo desky navrhnout betonové základy pod každým sloupem zvedáku o půdorysných rozměrech 1200 mm x 700 mm hloubky 500 mm z betonu C 20/25.