V sobotu 7.10. máme ZAVŘENO. Více informací zde

Bezpřejezdový set pro dvousloupové zvedáky Golemtech 4 t PROFI a MAXI

Neohodnoceno
Značka: Golemtech

Díly pro přestavbu dvousloupových zvedáků na bezpřejezdové varianty s vrchním propojením, pro čtyřtunové modely Golemtech PROFI a MAXI.

Používá se pro usnadnění najíždění na zvedák. Propojení sloupů se přesune z prahu na tzv. most, díky čemuž není nutné nic přejíždět.

Na výběr ze dvou délek prodloužení: o 1000 nebo 1600 mm.

 

Sada obsahuje:

- prodlužovací nástavce

- podjezdový držák hadic

- sada lan

- sada hadic

- montážní materiál

 

Upozornění: nejedná se o samostatně funkční celek, k bezpřejezdovému setu je potřeba zakoupit ještě dvousloupový zvedák!

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
12.10.2023
Kód: SZ010
14 007 Kč 11 576 Kč bez DPH
Bezpřejezdový set pro dvousloupové zvedáky Golemtech 4 t PROFI a MAXI
Neohodnoceno
Značka: Golemtech

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k autozvedákům
Hmotnost: 80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Golemtech nabízí kvalitní stroje za výhodné ceny, ale také spolehlivého partnera pro vaše dlouhodobě úspěšné podnikání. Jako jeden z nejsilnějších dodavatelů zařízení pro vybavení autoservisů a vybavení pneuservisů, poskytujeme našim zákazníkům zázemí silné společnosti, kvalitní záruční i pozáruční servis a odbornou technickou podporu.

Před lety jsme začali s vlastním náročným vývojem a úpravami dle požadavků zákazníků a výrobky neustále zdokonalujeme za použití moderních 3D konstrukčních programů pro modelování a simulaci. 

Cílem vývoje je maximální zjednodušení konstrukce strojů pro dosažení minimální možné poruchovosti funkčních celků a tím snižování nákladů na údržbu a provoz strojů po dlouhé roky.

Naše společnost začala dovozem výrobků na přímou objednávku zákazníků v roce 2002. Nebyli jsme však vždy spokojeni s provedením a kvalitou výrobků a proto jsme se rozhodli vydat vlastní cestou a jako jedni z prvních na českém trhu začít budovat vlastní značku výrobků řady Golemtech s přesně definovanými hodnotami spolehlivosti a vysoké užitné hodnoty a tím vyniknout na českém trhu.

Golemtech