Přípravek na stlačení brzdového pedálu - ATE

Neohodnoceno
Značka: ATE

Přípravek pro práce na brzdovém systému při kterých je nutné udržovát stálý tlak na pedál. Např. při diagnostice úniku brzdové kapaliny, nastavování regulátorů a omezovačů tlaku. Měkká nosná deska určená pro zapření o sedadlo řidiče. Potřebný tlak se nastaví pomocí ozubení, a poté se přípravek zaaretuje v potřebné poloze.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 10003557
5 141 Kč –5 % 4 884 Kč 4 036 Kč bez DPH
Přípravek na stlačení brzdového pedálu - ATE
Neohodnoceno
Značka: ATE
Přípravek na stlačení brzdového pedálu - ATE
5 141 Kč –5 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost ATE, založená před více než 100 lety Albertem Tevesem, je dnes nezpochybnitelným lídrem ve výrobě brzdových systémů pro první montáž i pro sekundární trh. Nabídka společnosti zahrnuje nejen komponenty brzdového systému pro nové vozy, ale také díly pro klasické vozy. 

Historie je pro ATE důležitá, a proto klade důraz na udržení klasických vozů při životě kvalitními brzdovými díly. Roky vyvíjená pozice společnosti navíc vyžaduje, aby byla schopna dodávat díly brzdových systémů jak pro nové vozy, tak pro klasické vozy, které jsou stále častější.

V současné době je v nabídce společnosti přes 1300 náhradních dílů na vozy starší 20 let. Všechny díly brzdových systémů jsou vyrobeny v souladu s náročností první montáže, aby mechanika nepřekvapilo, že něco nesedí nebo nefunguje správně. Všechny díly jsou dostupné v elektronickém katalogu TecDoc, což také znamená, že jsou dodávány stejně jako ostatní produkty pro moderní automobily. ATE navíc implementovala pomoc při hledání potřebných dílů, tedy on-line databázi „ATE Classic PartFinder“. Obsahuje tipy, jaké rozměry je třeba na starém dílu změřit a zadat do vyhledávače, abyste našli náhradu.


ATE Brakethrough Technology Vector Logo | Free Download - (.SVG + .PNG)  format - SeekVectorLogo.Com