Mazací koncovka pro tlakovou maznici, 4 čelisti, s pojistkou

Neohodnoceno
Značka: GEKO

Koncovka pro připojení maznice k mazacímu místu, s pružinovou pojistkou, závit pro hadici M10x1 – GEKO G02906

Určeno pro mazání pomocí ručních, pneumatických a elektrických maznic (odolné i vysokému tlaku). Snadné připojení na mazací bod: stlačením páčky se rozevřou 4 čelisti a koncovka se nasune na místo určení. Povolením páčky se čelisti sevřou a pevně drží. Koncovku tak není nutné neustále přidržovat – ruce obsluhy se mohou plně věnovat samotné maznici.

Vybaveno zpětným ventilem pro dokonalou těsnost a snížení ztrát maziva.

Vyrobeno z pozinkované oceli.

 

Technické parametry:

- připojovací závit: M10x1

- počet čelistí: 4

Dostupnost Do 2 týdnů
Můžeme doručit do:
15.5.2024
Kód: G02906
356 Kč 294 Kč bez DPH
Mazací koncovka pro tlakovou maznici, 4 čelisti, s pojistkou
Neohodnoceno
Značka: GEKO

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka GEKO je mezi profesionály i hobby uživateli známá jako výrobce vybavení pro autoservisy, dílny i ručního nářadí. S typickým logem ozubeného kolečka tak můžete zakoupit například stahováky, elektrické nářadí (leštičky, brusky, AKU nářadí atd.), gola sady a mnoho dalšího. Doslova lze říci, že rozsah nabízeného zboží se pohybuje od samostatných nástrčných hlavic po vybavené dílenské vozíky.

Úplné počátky firmy můžeme vysledovat až do osmdesátých let, pod značkou GEKO pak společnost funguje od roku 2004. Díky tomu je možné firmu s klidným svědomím počítat mezi zkušené a zavedené výrobce. Její filozofií je nabízet produkty s co nejlepším poměrem ceny a kvality. V průběhu let si získala nemalou popularitu nejen mezi domácími kutily, ale i mechaniky a řemeslníky. Ti oceňují poměrně jednoduchou, ale o to praktičtější a šikovnější konstrukci výrobků, hodící se nejen pro občasné hobby nasazení, ale i pro profesionální práci.

Potřebujete nářadí na občasnou práci? Nechcete utrácet za profi nářadí na svou práci? GEKO je správná voľba.

Výrobky se značkou GEKO distribuujeme také velkoobchodně. Máte-li zájem, kontaktujte nás, prosím, na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo na emailu tom.kyselka@gmail.com.


Geko - Profigaraz.cz

Podobné produkty

Mazací koncovka pro tlakovou maznici, 4 čelisti, s pojistkou, max. 690 bar - ASTA
568 Kč bez DPH
687 Kč
763 Kč (–9 %)

Mazací koncovka pro tlakovou maznici, 4 čelisti, s pojistkou – ASTA A-GC15M. Díky jedinečnému designu páky usnadňuje připojení a odpojení hlavice. Čtyři pružné čelisti...

Kód: A-GC15M
Mazací koncovka pro tlakovou maznici, 3 čelisti, s pojistkou, max. 600 bar
Novinka
294 Kč bez DPH
356 Kč

Mazací koncovka pro tlakovou maznici, 3 čelisti, s pojistkou, maximální tlak 600 bar Samosvorná mazací hlavice je určena pro rychlé a snadné mazání dílů během údržby....

Kód: M78033