Mazací koncovka pro tlakovou maznici, 3 čelisti, s pojistkou, max. 600 bar

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Mazací koncovka pro tlakovou maznici, 3 čelisti, s pojistkou, maximální tlak 600 bar

Samosvorná mazací hlavice je určena pro rychlé a snadné mazání dílů během údržby.

Samosvorný mechanismus umožňuje mazání bez nutnosti přidržovat a tlačit špičku proti mazací hlavici.

Koncovka je vyrobena z nerezové oceli, čelisti pak z nástrojové oceli.

Silná pružina poskytuje vysokou zajišťovací sílu, díky které nedochází k úniku maziva.

Jednoduché ovládání jedním člověkem – rukojeť stačí stlačit, nasadit a poté uvolnit.

Vhodné na všechny běžné mazací lisy a maznice.

Technické údaje:

·       Materiál: nerezová ocel, nástrojová ocel

·       Maximální tlak: 600 bar

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kód: M78033
356 Kč 294 Kč bez DPH
Mazací koncovka pro tlakovou maznici, 3 čelisti, s pojistkou, max. 600 bar
Neohodnoceno
Značka: MDtools
Mazací koncovka pro tlakovou maznici, 3 čelisti, s pojistkou, max. 600 bar
Novinka

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.

 

Podobné produkty

Mazací koncovka pro tlakovou maznici, 4 čelisti, s pojistkou
294 Kč bez DPH
356 Kč

Koncovka pro připojení maznice k mazacímu místu, s pružinovou pojistkou, závit pro hadici M10x1 – GEKO G02906 Určeno pro mazání pomocí ručních, pneumatických a...

Kód: G02906