Koště - gumový smeták a stěrka, šířka 34 cm, teleskopická násada 130cm

Neohodnoceno
Značka: NOELLE

Gumový smeták – koště pro vnitřní plochy, šířka 340 mm, vysouvací násada 1300 mm, s gumovou stěrkou – Nölle 00227500

Speciální koště pro zametání suchých i mokrých nečistot v autoservisech, dílnách, domácnosti, kanceláři a na mnoha dalších místech. Gumové štětiny jsou šetrné k povrchu ale zároveň spolehlivě odstraní všechny nečistoty, lze je navíc snadno vymýt tekoucí vodou. Mokré plochy lze setřít pomocí gumově stěrky (lišty).

Díky teleskopické – vysouvací násadě lze nástroj přizpůsobit aktuálním pracovním podmínkám, konec je vybaven očkem pro zavěšení na zeď (mokrý nástroj pak nezačne plesnivět).

 

Technické parametry:

- šířka smetáku: 34 cm

- max. délka násady: 130 cm

- hmotnost: 558 g

- materiál rámu: plast

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Kód: 10552178
520 Kč 430 Kč bez DPH
Koště - gumový smeták a stěrka, šířka 34 cm, teleskopická násada 130cm
Neohodnoceno
Značka: NOELLE

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Navzdory neustále rostoucímu cenovému tlaku z Dálného východu vyrábí skupina společností Nölle Profi Brush své produkty stále téměř výhradně v Německu. Nejdůležitější produktové řady jsou vyráběny v certifikovaných výrobních procesech v našich německých výrobních závodech. Smysl pro odpovědnost a vysoká kvalita našich výrobků jsou vždy v popředí našeho jednání.

Protože vyrábíme vlastní produkty, jsme schopni nabízet produktová řešení, která jsou individuálně přizpůsobena přáním našich zákazníků. Co největší flexibilita, speciální technické aplikace nebo privátní značky pro nás nepředstavují žádný problém.

Naše výrobky jsou určeny pro nepřetržité profesionální použití. Naším cílem je, aby profesionálové mohli s našimi výrobky vykonávat svou práci snadněji a rychleji a zároveň dosahovat lepších pracovních výsledků. Z tohoto tvrzení vycházely i naše tři poslední inovace, řada smetáků Prestige, hygienická řada HACCP a systém nástavců na násadu BECOnnect.

Nölle Profi Brush Bürsten- & Pinseltechnik e.K.