Dvousloupový zvedák 4000 kg MAXI - Golemtech

Výrobce Golemtech

Kód produktu SZ26


Dostupnost Do týdne U dodavatele - odesíláme obvykle do 4-7 pracovních dní.


Cena bez DPH 59 618,20 Kč

Cena s DPH 72 138,00 Kč


+ -

Popis výrobku


Dvousloupový zvedák na auta, nosnost 4000 kg, se spodním propojením (tzv. přejezdem) a prodlouženými třídílnými rameny – Golemtech 4000 MAXI

Těžší profesionální autozvedák s elektrohydraulickým pohonem určený pro autoservis a pneuservis. Se zvýšenou nosností 4 tuny a prodlouženými, 3dílnými zadními rameny se hodí ke zdvihání i těžších a větších vozidel, jako jsou velká SUV či dlouhé varianty dodávek. Tomu odpovídá i použití zesílených materiálů pro konstrukci.

V každém sloupu jsou elektromagnetické bezpečnostní západky, které obsluha ovládá jedním tlačítkem z řídicího boxu. Zvedák je vybaven i řadou dalších bezpečnostních a provozních prvků, např. ventily bránícími přetížení, kontrolou rychlosti spouštění apod. Bezpečnosti a spolehlivosti provozu byla tedy při konstrukci věnována opravdu velká pozornost.

 

Technická data:

- nosnost: 4000 kg

- minimální výška zdvihu: 100 (200) mm

- maximální výška zdvihu 1950 (2050) mm

- výška sloupů: 2930 mm

- celková šířka zvedáku: 3580 mm (i s motorem)

- šířka mezi sloupy: 2830 mm

- průjezdná šířka: 2550 mm

- motor: 400 V (možnost dodání i s 220 V motorem)

- množství hydraulického oleje: 10 litrů

Moderní a bezpečný dílenský zvedák vybavený elektronicky ovládanými západkami. Tím se znatelně zvyšuje komfort obsluhy, kdy není potřeba obcházet zvedák a odjišťovat západky ručně. Vše se ovládá elektronicky, pomocí jednoho tlačítka. Obsluhující mechanik má díky tomu výrazně ulehčenou práci.

Stroj má nízký spojovací práh mezi sloupy a tichý chod. Vyniká osvědčenou konstrukcí a spolehlivou hydraulikou. Charakteristický je pro něj bezproblémový provoz a nenáročná údržba.

Zvedák má variabilně nastavitelná asymetrická ramena (výsuvná a kloubově natočitelná) s automatickou aretací polohy jejich natočení a automatickým odjištěním ve spuštěné poloze. Snadno tak lze dosáhnout zvedací body u menších i velkých automobilů. Konce nosných ramen jsou opatřené výškově nastavitelnými patkami. Patky mají vrchní plochu ze speciální pryže s optimálním designem. Při standardním použití tedy nehrozí poškození zvedaného vozu.

Ve zvolené pracovní poloze jsou pojezdové bloky s nosnými rameny aretovány bezpečnostními západkami, takže hydraulika zvedáku není zbytečně zatěžována (výsledkem je delší životnost).

Součástí dodávky jsou standardní kovové kotvy do betonu. Pro pevnější a bezpečnější ukotvení zvedáku je ideální používat chemické kotvy a závitové tyče. Doporučujeme proto při nákupu přikoupit sadu pro chemické ukotvení, a dvanáct závitových tyčí, matek a podložek, určenou přímo pro ukotvení obou sloupů zvedáku.

Vzhledem ke svému určení může být zvedák osazen na betonovou desku tloušťky min. 200 mm z betonu C20/25. Minimální rozměr betonové desky je 3900 mm x 4500 mm. Alternativně lze místo desky navrhnout betonové základy pod každým sloupem zvedáku o půdorysných rozměrech 1200 mm x 700 mm hloubky 500 mm z betonu C20/25.