Hydraulický zvedák pojízdný 3,5 t, extra nízkoprofilový 75-505 mm, dvojitá pumpa

Neohodnoceno
Značka: GEKO

Hydraulický hever – zvedák, nosnost 3500 kg, velmi nízký profil 75 mm, dvojitá zdvihací pumpa, pojízdný – GEKO G02197.

Bytelný a univerzální zvedák pro autoservis, pneuservis, dílnu apod. Díky nízkoprofilové konstrukci (výška pouhých 7,5 cm) umožňuje zdvihání i aut se sníženým podvozkem (sportovní, závodní, tuningová apod.).

Dvojitá pumpa a dlouhá páka usnadňují a zrychlují zvedání, díky čtveřici ocelových koleček (dvě řiditelná, dvě na pevné ose) se s heverem snadno manévruje.

Pro bezpečnější provoz je rám širší a vybaven zesílenými bočními deskami, systém zvedání je opatřen bezpečnostním ventilem.

 

Technické údaje:

§  Maximální nosnost: 3,5 t

§  Minimální výška: 75 mm

§  Maximální výška: 505 mm

§  Hmotnost: 30 kg

Dostupnost Vyprodáno
Kód: G02197
5 032 Kč 4 159 Kč bez DPH
Hydraulický zvedák pojízdný 3,5 t, extra nízkoprofilový 75-505 mm, dvojitá pumpa
Neohodnoceno
Značka: GEKO

Práce s pojízdným zvedákem vozidel vyžaduje zvýšenou pozornost a bezpečnostní opatření, aby se minimalizovalo riziko nehod nebo zranění. Zde je několik dobrých rad pro bezpečnou práci s pojízdným zvedákem:

1.     Důkladně se seznamte s návodem k obsluze a bezpečnostními pokyny uvedenými v návodu od výrobce zvedáku. Dbejte na dodržování těchto pokynů.

2.     Použijte zvedák, který je vhodný pro váhu a typ vozidla, které budete zvedat. V žádném případě zvedák nepřetěžujte!

3.     Pravidelně provádějte údržbu zvedáku. Kontrolujte, zda jsou všechny komponenty v dobrém stavu a zda nejsou žádné závady. V případě závad hever nepoužívejte.

4.     Zvedák musí být umístěn na stabilním a rovném podkladu. Povrch by měl být pevný a schopný unést váhu zvedaného vozidla. Vyvarujte se zvedání vozidla na měkkém povrchu, písku apod. V případě nutnosti lze hever podložit dostatečně velkou deskou.

5.     Pokud je to možné, nepracujte pod vozidlem nikdy sami. Vždy by měl být někdo v blízkosti, kdo by mohl v případě potřeby poskytnout pomoc nebo zavolat odbornou záchrannou službu.

6.     Nespoléhejte se pouze na zvedák a vozidlo zajistěte i dalšími prostředky, aby se zabránilo riziku pádu v případě poruchy zvedáku. Jako vhodný nástroj se používají stojany nebo podpěry pod vozidlo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka GEKO je mezi profesionály i hobby uživateli známá jako výrobce vybavení pro autoservisy, dílny i ručního nářadí. S typickým logem ozubeného kolečka tak můžete zakoupit například stahováky, elektrické nářadí (leštičky, brusky, AKU nářadí atd.), gola sady a mnoho dalšího. Doslova lze říci, že rozsah nabízeného zboží se pohybuje od samostatných nástrčných hlavic po vybavené dílenské vozíky.

Úplné počátky firmy můžeme vysledovat až do osmdesátých let, pod značkou GEKO pak společnost funguje od roku 2004. Díky tomu je možné firmu s klidným svědomím počítat mezi zkušené a zavedené výrobce. Její filozofií je nabízet produkty s co nejlepším poměrem ceny a kvality. V průběhu let si získala nemalou popularitu nejen mezi domácími kutily, ale i mechaniky a řemeslníky. Ti oceňují poměrně jednoduchou, ale o to praktičtější a šikovnější konstrukci výrobků, hodící se nejen pro občasné hobby nasazení, ale i pro profesionální práci.

Potřebujete nářadí na občasnou práci? Nechcete utrácet za profi nářadí na svou práci? GEKO je správná voľba.

Výrobky se značkou GEKO distribuujeme také velkoobchodně. Máte-li zájem, kontaktujte nás, prosím, na telefonním čísle (+420) 775 400 912 nebo na emailu tom.kyselka@gmail.com.


Geko - Profigaraz.cz

Podobné produkty

Pojízdný hydraulický zvedák 3t, nízkoprofilový, 75 - 500 mm, s dvojitou pumpou
4 017 Kč bez DPH
4 860 Kč
5 522 Kč (–11 %)

Pojízdný hever – hydraulický zvedák na auta, nosnost 3000 kg, nízký profil 75 mm – GEKO Premium G02037. Profesionální hydraulický autozvedák s univerzálním využitím. Díky...

Kód: G02037
Hydraulický zvedák pojízdný 4 t, nízkoprofilový 98-508 mm - HOTECHE
5 415 Kč bez DPH
6 552 Kč
7 445 Kč (–11 %)

Hydraulický pojízdný hever – zvedák, extra nosnost 4000 kg, nízký profil 98 mm, dvoupístový – Hoteche Univerzální zvedák vhodný pro autoservis, pneuservis či dílnu. Díky...

Kód: HT651303