Aku zahradnické nůžky - Einhell Expert GE-LS 18 Li-Solo Power X-Change

Neohodnoceno
Značka: Einhell

Bateriové – akumulátorové zahradní nůžky pro stříhání větví, 18V, se sponou za opasek – Einhell Expert GE-LS 18 Li-Solo Power X-Change

Vysoce praktický nástroj na prostřihávání větví stromů, keřů a podobných dřevin. Veškerou námahu obstarává výkonný motor pohánějící čepele, při práci tedy není nutné vynaložit jakoukoliv námahu.

Chod se spouští velkým tlačítkem v rukojeti, pro zvýšení bezpečnosti je navíc nutné stlačit speciální pojistku.

Jako člena rodiny Power X-Change lze GE-LS 18 Li kombinovat se všemi bateriemi této řady.

Upozornění: dodáváno bez baterie a nabíječky, nutno dokoupit zvlášť!

 

Technické parametry:

- napětí: 18 V

- střihací výkon – měkké dřevo: max. průměr 18 mm

- střihací výkon – tvrdé dřevo: max. průměr 15 mm

- hmotnost: 0,83 kg

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 3408300
2 701 Kč –17 % 2 215 Kč 1 831 Kč bez DPH
Aku zahradnické nůžky - Einhell Expert GE-LS 18 Li-Solo Power X-Change
Neohodnoceno
Značka: Einhell
Aku zahradnické nůžky - Einhell Expert GE-LS 18 Li-Solo Power X-Change
2 701 Kč –17 %

Einhell Power X-Change je vysoce kvalitní bateriový systém, ve kterém Vám stačí jeden typ akumulátoru pro flexibilní obsluhu více než 300 druhů nářadí pro dílnu a zahradu. Více informací najdete v našem článku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Einhell-UNICORE s.r.o. je dceřinou společností firmy Einhell Germany AG se sídlem v Karlových Varech. Einhell v České republice vznikl v roce 2007 a každým rokem se rozrůstá. V současnosti se o naše zákazníky stará tým 25 lidí. Einhell-UNICORE s.r.o. nabízí svým zákazníkům také péči vyškolených servisních techniků, a to přímo v servisním středisku v Karlových Varech.

Einhell je jedním z předních dodavatelů interně vyvinutých a distribuovaných řešení pro domácí kutily i profesionály. Společnost Einhell již více jak 55 let využívá své odborné zkušenosti získané ze vztahů s odběrateli ve více jak čtyřiceti zemích světa při dodávání ručního i stacionárního elektrického nářadí, a to včetně zahradní a čerpací techniky. Každý náš výrobek je testován odborníky v praxi z hlediska kvality a bezpečnosti. Kromě toho jsou naše výrobky již během vývoje v Německu podrobeny důkladnému testování a kontrole.

Rodina výrobků Power X-Change se řídí heslem „1 baterie. 1000 možností “. Jedná se o inovativní a stále rostoucí bateriový systém společnosti Einhell. Do této rodiny patří více než 100 akumulátorových nástrojů pro vaši dílnu a zahradu. Power X-Change je jedním z nejrozsáhlejších a nejmodernějších bateriových systémů na trhu.

Společnost Einhell se zaměřuje na vytvoření udržitelného mezinárodního růstu a na posílení své pozice na trhu dodávání, „vysoké kvality za nejlepší cenu“.
Einhell Germany AG Logo Vector - (.SVG + .PNG) - GetLogo.Net