Bateriová rodina Einhell Power X-Change

Jeden typ akumulátoru až na 300 druhů nářadí

Bateriový systém Einhell Power X-Change využívá nejnovější technologie, které umožňují bezdrátovou svobodu při práci. Stačí jeden typ akumulátoru pro flexibilní obsluhu více než 300 druhů nářadí pro dílnu a zahradu.

Vysoce výkonné lithiové články jsou jedny z nejbezpečnějších v oboru a zajišťují účinnost, spolehlivost a dlouhou životnost.


Kombinujte výkon více baterií v jednom zařízení najednou

Akumulátorové baterie Power X-Change se s výkonem až 1350 W vyrovnají i svým drátovým protějškům.

Technologie Twin Pack je určena pro obzvláště výkonná zařízení, jako jsou některé sekačky na trávu, řetězové pily nebo vysavače. Můžete používat dva 18 V akumulátory Power X-Change současně pro skutečný výkon 36 V akumulátoru!

Technologie Double Twin-Pack zajišťuje u 36 V zařízení kromě spolehlivého výkonu i prodloužení doby provozu. Když se první dvě baterie vybijí, systém automaticky přepne na další dvě baterie.

Možnost delší životnosti nebo délky provozu baterie

Nejnovější inovace dává uživateli dvě možnosti: buď o 300 % delší životnost baterie, nebo o 50 % delší dobu provozu.

Díky technologii Multi-Ah lze novou baterii Power X-Change použít jako baterii s kapacitou 4,0 Ah nebo jako baterii s kapacitou 6,0 Ah.

Použitím 4 Ah baterie jsou chráněny zejména články. Proto má až 3krát delší celkovou životnost ve srovnání s běžnými lithiovými bateriemi.

Baterie s kapacitou 6 Ah má běžnou životnost, ale je určena zejména pro prodloužení doby provozu v kapacitně náročných podmínkách, např. v sekačce na trávu nebo vysavači.


Produkty Einhell Power X-Change

Podívejte se na naši nabídku produktů s bateriovým systémem Einhell Power X-Change.

Startovací sada Power X-Change, 2.5 Ah baterie (18 V) a nabíječka - Einhell

Startovací sada s dobíjecí baterií 18 V 2,5 Ah PXC a systémovou nabíječkou. Moderní technologie Power X-Change nabízí větší výkon a vytrvalost ve zcela jedinečném bateriovém systému. Úroveň nabití lze kdykoli rychle a snadno zkontrolovat na 3 - stupňovém LED systému.

Aku úhlová bruska 125 mm 18 V 18/125 Q, Power X-Change, bezuhlíková - Einhell 

Bruska se zvětšeným průměrem řezného kotouče na 125 mm, díky čemuž je také větší maximální hloubka řezu. Nástroj s bezuhlíkovým motorem je se svojí 2,5 Ah baterií členem rodiny Power X-Change.

Aku sekačka GE-CM 36/43 Li M-Solo Power X-Change, záběr 43 cm - Einhell

Travní sekačka bateriové rodiny Power X-Change je výkonný a spolehlivý nástroj pro údržbu větších trávníků. Šestistupňové centrální nastavení výšky sečení umožňuje snadné individuální nastavení výšky sečení.