Zvedák pneumatický WL-360 pro myčky kol WULKAN 360, 4x4 a COMBO Q

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Pneumatický manipulační zvedák na kola pro myčky, max. nosnost 60 kg – KART WL-360

Zvedací rameno pro nakládku a vykládku kola do myčky. Výšku koše reguluje ovládací ventil pohonu (nahoru – dolů). Otočný pohyb zvedacího koše (zleva doprava) se provádí ručně.

Zvedák je určen pro novější modely řady WULKAN 360, 4x4 a COMBO Q.

 

Technické parametry:

- max. hmotnost kola: 60 kg

- max. výška zdvihu: 75 cm

- max. šířka kola: 360 mm

- hmotnost: 50 kg

- určeno pro: WULKAN 360, 4x4 a COMBO Q

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
3.5.2024
Kód: 24.23
44 649 Kč 36 900 Kč bez DPH
Zvedák pneumatický WL-360 pro myčky kol WULKAN 360, 4x4 a COMBO Q
Neohodnoceno
Značka: MDtools

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.