Aktuality

Zvedák nůžkový SF-L3000, 3t, mobilní, bez kotvení

Výrobce Ferdus

Kód produktu 17.05


Dostupnost Do týdne
U dodavatele - odesíláme obvykle do 4-7 pracovních dní.


Cena bez DPH 59 990,10 Kč

Cena s DPH 72 588 Kč


+ -

Popis výrobku


Nůžkový zvedák na auta s nosností 3000 kg, nízkozdvižný, mobilní (pojízdný) s přídavnými kolečky a rejdovou ojí – Ferdus SF-L3000

Kompaktní autozvedák s univerzálním využitím v autoservisu i pneuservisu. Díky třítunové nosnosti se hodní pro zdvihání osobních aut a také menších dodávek apod., např. při výměně kol nebo lehčích pracích na nápravách (výměna brzd atp.).

Ideální pro provozovny s nedostatkem místa – není nutné ho kotvit na nebo do podlahy, díky kolečkům a oji lze snadno přesouvat. Přejezdová výška přitom zůstává malá – pouhých 11 cm. Najíždění je díky tomu velice snadné.

 

Technické parametry:

- nosnost zvedáku: 3000 kg

- max. zdvih: 980 mm

- min. výška: 110 mm

- min. délka stolu: 1400 mm

- max. délka stolu: 1935 mm

- šířka stolu: 460 mm

- šířka mezi stoly: 830 mm

- doba zdvihu: do 20 s 

- soba spouštění: do 20 s

- příkon: 2.2 kW

- napájení: 400 V

- hmotnost: 500 kg

- hrubá hmotnost: 510 kg

Vysoce mobilní a skladný nůžkový zvedák ideální pro osobní a lehké užitkové automobily. Plošiny lze v případě potřeby prodloužit: na obou jejich stranách jsou nájezdy, které je možné zajistit ve vodorovné poloze a využít pro zvedací podložky u dlouhých aut.

Jednoduchá, ale odolná konstrukce: nůžkový mechanismus je na jedné straně otočně uložený do plechové základny, na druhé straně volně klouže po základně na plastových kluzácích. Hydraulický agregát ve skříňce s ovládacím pultem dodává olej o tlaku 14 MPa do hydraulických válců na plošinách (každý z plošin je vybavena jedním válcem). Pohyb obou válců je svázán silnou spojovací hřídelí na spodní ocelové základně. Robustní nůžkový mechanismus udržuje plošiny vždy ve vodorovné poloze.

Snadná obsluha: při spouštění zvedáku se hřebenové západky automaticky odjišťují elektromagnetickým mechanismem. Obsluha tedy na tento krok nemusí myslet.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se prosím telefonicky či emailem obrátit na naši technickou podporu. Rádi vás o tomto produktu budeme informovat podrobněji.