Uvolňovač rzi s rychlým účinkem, ve spreji, objem 300 ml - LIQUI MOLY

Neohodnoceno
Značka: Liqui Moly

Liqui Moly Schnell-Rostlöser 1612 extra rychle působící uvolňovač rzi. Přípravek se nejlépe hodí k velmi rychlému uvolňování zarezlých a těžce se otáčejících šroubů a matic.

 

Vlastnosti:
- Extra rychle působící odstraňovač rzi
- Uvolňuje zaseklé matice a šrouby v nejkratším možném čase.
- Pronikne i do těch nejtěsnějších míst
- Rez je infiltrována a uvolněna
- Zrezivělé a zkorodované kovové části, jako jsou šrouby, svorníky a jiné pohyblivé části.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 10044257
155 Kč 128 Kč bez DPH
Uvolňovač rzi s rychlým účinkem, ve spreji, objem 300 ml - LIQUI MOLY
Neohodnoceno
Značka: Liqui Moly

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na jaře roku 1957 začal úspěšný příběh firmy LIQUI MOLY. Hans Henle tehdy založil firmu a získal právo na užívání jména a patentu na substanci molybdendisulfidu (MoS2). Na základě zkušeností s používáním pevných přísadových mazacích látek do motorových olejů leteckých motorů a z jejich nouzových provozů při náhlé ztrátě olejové náplně, vznikl prvotní produkt - olejová přísada Liqui Moly pro automobilové motory. Tato olejová přísada, která přináší zřetelné snížení opotřebení motoru, byla doplněna přísadami do benzinu. Olejové a benzinové přísady, které zabraňují tvoření usazenin na ventilech a tryskách karburátorů a vstřikovacích systémů, tvořily na konci 70tých let hlavní obchod a přinesly firmě vedoucí pozici na trhu v této skupině produktů, kterou dodnes drží.

V současné době firma LIQUI MOLY pokračuje ve vlastní laboratoři na vývoji nových a zlepšování vlastností stávajících výrobků. Využívají se zde nejnovější poznatky z oblasti mazacích látek a autokosmetiky. Výsledkem aplikace nových výrobních technologií jsou například zcela nové motorové oleje přizpůsobené vysokým nárokům současných výkonných motorů nebo i pro jejich provoz na plyn. Dalším příkladem je použití mikrokeramických částeček pro zlepšení vlastností přípravku do motorových olejů anebo v rozpouštěči rzi.

LIQUI MOLY nabízí celosvětově jedinečně široký sortiment chemie pro auta s přibližně 4 000 výrobků: motorové oleje a aditiva, maziva a pasty, spreje a autokosmetiku, lepicí a těsnicí materiály. Společnost LIQUI MOLY, založená v roce 1957, vyvíjí a vyrábí výhradně v Německu. Tam je znovu a znovu volena nejlepší značkou olejů.


File:Liqui-moly.svg - Wikimedia Commons

Podobné produkty

WD-40 Specialist odstraňovač rzi sprej 400ml
WD-40 Specialist odstraňovač rzi sprej 400ml
✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
336 Kč bez DPH
406 Kč

Odstraňovač rzi WD-40 SPECIALIST proniká do zaseknutých dílů a odděluje je, přičemž je extrémně vodoodpudivý a chrání je před další korozí. Výrobek lze použít...

Kód: WDS-49362