Utěsňovač patek - butylový roztok 1 kg plechovka

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Utěsňovač patek – butylový těsnící roztok (tmel), stále pružný, černá barva , plechovka 1 kg.

Univerzální, stále pružný tmel na bázi akrylonitrylového kaučuku, který rychle schne a vulkanizuje na pevnou hmotu podobnou pryži. Používá se jako těsnění či náhrada těsnění. Je zvláště vhodný pro těsnění převodovek, rozvodovek, diferenciálů, klikových skříní, vodních čerpadel atd.

Lze jej také použít k utěsnění patek pneumatik, jako tzv. „bead sealer“.

Vhodný k zajištění těsnosti bezdušových pneumatik při montáži na ráfek. I po vulkanizaci zaručuje dobrou rozebíratelnost lepeného spoje.

Paulin odolává olejům, naftě, louhům, kyselinám a chladícím kapalinám při teplotách - 30 °C až 180 °C.

Tmel se snadno aplikuje a je vhodný pro různé materiály, včetně kovů, plastů a gumy. Díky své konzistenci a vlastnostem se dobře roztírá a plní mezery a nerovnosti, což usnadňuje jeho použití a zajišťuje kvalitní výsledky.

 

Technické údaje:

·       Barva: matově černá

·       Konzistence: vhodná k nanášení štětcem

·       Specifická hmotnost: 1,2 – 1,3 kg/dm

·       Teplotní odolnost: -30 °C–180 °C

·       Balení: plechovka 1 kg

HEM-343-B-28.3.90

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Kód: G62
561 Kč 464 Kč bez DPH
Utěsňovač patek - butylový roztok 1 kg plechovka
Neohodnoceno
Značka: MDtools

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.

 

Podobné produkty

Utěsňovač patek - butylový těsnící roztok (tmel) 0,6 kg plechovka
291 Kč bez DPH
352 Kč

Utěsňovač patek – butylový těsnící roztok (tmel), stále pružný, černá barva , plechovka 0,6 kg. Univerzální, stále pružný tmel na bázi akrylonitrylového kaučuku, který rychle...

Kód: G63
Utěsňovač patek - butylový těsnící roztok (tmel) 85 ml tuba s aplikátorem
53 Kč bez DPH
64 Kč

Utěsňovač patek – butylový těsnící roztok (tmel), stále pružný, černá barva, tuba s aplikátorem 85 ml Univerzální, stále pružný tmel na bázi akrylonitrylového kaučuku,...

Kód: G64