Upínací systém na žebříky Safe Clamp, 1 pár - RHINO

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Úchyty žebříku na střešní nosič auta, délka háku 30 cm, sada 2 kusy (1 pár) – RHINO Safe Clamp

Určeno pro snadné, rychlé a bezpečné upevnění až třídílného žebříku do max. šířky 43 cm na střešní nosič (tzv. zahrádku) auta.

 

Hlavní výhody:

- 5x rychlejší než běžné upínací systémy

- testováno na 20 G

- upevnění až 4 žebříků

- včetně zámků

- odolné proti korozi

- dlouhá životnost (UKAS ISO 117025)

- vyrobeno z kvalitních materiálů

- schváleno ministerstvem dopravy pro provoz na pozemních komunikacích

 

Technické parametry:

- max. šířka žebříku: 43 cm

- délka háku: 30 cm

- rozměr upínací plochy: 40x30 mm

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: RAS21D
2 584 Kč 2 136 Kč bez DPH
Upínací systém na žebříky Safe Clamp, 1 pár - RHINO
Neohodnoceno
Značka: MDtools

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.