Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO «« / Doprava ZDARMA!

Ultrazvuková čistička 10,8 l, digitální, s košem - JP-040S

Neohodnoceno
Značka: Genborx

Nástroj na čištění ultrazvukem, objem cca 11 litrů, s ohřevem včetně koše a víka, řízeno mikroprocesorem – Genborx JP-040S

Používá se k vysoce kvalitnímu, efektivnímu, rychlému, a navíc velmi šetrnému čištění i velmi složitě tvarovaných předmětů bez nutnosti předchozího kartáčování apod. s možným mechanickým poškozením čištěných ploch. Ideální pro autoservis např. pro čištění vstřikovačů, trysek, součástí karburátorů, různých autodílů, ložisek, filtrů, stříkacích pistolí apod.

Ultrazvukem s frekvencí kmitání zpravidla kolem 40 kHz ve speciální čističce se vytváří v čisticí lázni obrovský počet mikroskopických bublinek, které ihned implodují (tzv. kavitační jev s tlakovými vlnami) a uvolněná energie strhává nečistoty z vnějšího i vnitřního povrchu čištěného předmětu. Čištění trvá několik sekund až několik minut (závisí na druhu znečištění).

Vybaveno ohřevem čisticího media s regulací 20 °C až 80 °C a digitálním časovačem 1-30 min.: ultrazvukové čištění při zvýšené teplotě zkracuje dobu čištění a odstranění nečistot se dosáhne efektivněji a rychleji. Jako médium se používají různé speciální čisticí chemické roztoky, které podporují kavitaci, snižují povrchové napětí vody, významně urychlují uvolňování nečistot atd.

Použití také ve strojírenství (čištění nerezových, mosazných, hliníkových a dalších dílů apod.), v elektrotechnice, galvanovnách, laboratorní technice, klenotnictví, hodinářství, optice (čištění a odmašťování skel a čoček), medicínské technice, potravinářství atd.

Kvalitní produkt: vyrobeno z nerezové oceli, součástí stroje je víko a speciální vkládací koš (čištěné předměty se nedotýkají dna vany).

 

Technické parametry:

- objem zásobníku: 10,8 l

- rozměry vany: 300 x 240 x 150 mm

- rozměry čističky: 325 x 265 x 280 mm

- ultrazvukový výkon: 200 W

- ohřev: 200 W

- frekvence: 40 kHz

- hmotnost: 6,0 kg

Dostupnost U dodavatele
Můžeme doručit do:
6.10.2023
Kód: JP040S
19 748 Kč 16 321 Kč bez DPH
Ultrazvuková čistička 10,8 l, digitální, s košem - JP-040S
Neohodnoceno
Značka: Genborx

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultrazvukové čističky na drobné díly
Hmotnost: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty jako například ruční a elektrické nářadí dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa. O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží. Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením.

Produkty s označením Genborx oceňuje díky jejich kvalitě a příznivé ceně stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.