Ve čtvrtek 28.9. máme »» ZAVŘENO ««

Tester kapaliny do ostřikovačů skel vozidla

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Přípravek – tester na měření kvality směsi do ostřikovačů skel a světel auta, s nasávacím balónkem – Gefo W 5500

Určeno pro snadnou a rychlou kontrolu bodu tuhnutí ostřikovací kapaliny. Tekutina se nasaje pomocí balónku dovnitř, výsledek se následně ukáže na stupnici.

Pro standardní nemrznoucí směsi do ostřikovačů obsahující směsi vody s izopropanolem / metanolem.

Určení kvality kapaliny: více než - 20 °C = zelené pole; méně než - 20 °C = červené pole

 

Technické parametry:

- rozsah měření: 0 až – 40 °C

- dělení stupnice: 0.005 g/ml

- nasávaný objem: 18 ml

- celková délka testeru: 255 mm

- délka nasávací hadičky: 200 mm

- rozměry balení: 46 x 48 x 260 mm

- hmotnost: 112 g

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Kód: 10011147
390 Kč 322 Kč bez DPH
Tester kapaliny do ostřikovačů skel vozidla
Neohodnoceno
Značka: MDtools

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní měřiče a testery pro autoservis
Hmotnost: 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.