Vážení zákazníci, v PÁTEK 26. srpna máme ZAVŘENO z důvodu inventury. Více informací zde.

Strojan na prořezávání dezénů pneumatik, s elektrickým otáčením kola

Výrobce MDtools

Kód produktu 10.779


Dostupnost Vyprodáno Zaslat dotaz


Cena bez DPH 45 000,00 Kč

Cena s DPH 54 450,00 Kč


+ -

Popis výrobku


Stojan na prořezávání dezénů pneumatik velkých vozidel (nákladních automobilů, autobusů, trolejbusů atd.) s elektrickým pohonem
Technická data:
Napětí: 230V 50Hz
Výkon: 0,4 KW
Hmotnost: 73 Kg
Rozměry: 110x115x125 cm

Pokročilý model stojanu na pneumatiky při prořezávání. Je konstruován tak, aby mechanikovi co nejvíce usnadnil manipulaci s těžkými pneumatikami velkých vozů. Má nájezdovou rampu s optimálním sklonem, spodní válce jsou poháněny elektromotorem s elektronickou regulací otáček. Spouštění a přerušování otáčení kola se prování nožním spínačem – mechanikovy ruce zůstávají volné. Prořezávání tedy může být zcela plynulé po celém obvodu pneumatiky, což výrazně přispívá ke kvalitě odvedené práce. Systém lze v nouzi vypnout dobře dosažitelným nouzovým tlačítkem.

Stojan je vybaven policí na prořezávačku a speciálním odkládacím místem na rukojeť s nožem. Vše je díky tomu snadno po ruce.

Kvalitní, bytelný a promyšlený stojan. Vhodný je zejména pro pneuservisy či dílny, které se zabývají regenerací opotřebovaných pneumatik větších rozměrů ve velkém. Svoje místo tak určitě najde v garážích dopravních podniků, transportních firem, autobusových společností atd.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se prosím telefonicky či emailem obrátit na naši technickou podporu. Rádi vás o tomto produktu budeme informovat podrobněji.