Velký výprodej: slevy na tisíce produktů po celém e-shopu

Stojánek s plnicím protikusem pro přenosný pneuhustič 1863T

Neohodnoceno
Značka: MDtools

Mobilní stojan na zavěšení a plnění přenosného pneuhustiče A.P.A.C. 1863T, kovový.

Používá se pro automatické plnění hustiče při jeho zavěšení. Díky jeho konstrukci jej lze umístit kamkoliv, kde je potřeba (nutno zajistit přívod tlakového vzduchu) – ideální např. pro závody, soutěže a podobné akce, ale i pro pneuservisy, dílny atd.

 

Rozměry: 480x580x760 mm

Dostupnost 2-3 dny
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Kód: 1867
3 514 Kč –5 % 3 338 Kč 2 759 Kč bez DPH
Stojánek s plnicím protikusem pro přenosný pneuhustič 1863T
Neohodnoceno
Značka: MDtools
Stojánek s plnicím protikusem pro přenosný pneuhustič 1863T
3 514 Kč –5 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou MDtools je v našem obchodě k dostání nebývale široký sortiment autoservisního, pneuservisního a dílenského nářadí, vybavení a přípravků. Značka patří našemu obchodu MojeDílna.cz a její uvedení u zboží může mít několik důvodů.

V první řadě se jedná o produkty, jejichž výrobce je sice známá společnost, ale v nabídce máme třeba jen jeden nebo dva výrobky a není proto žádoucí vkládat do našeho seznamu výrobců další značku. Důvodem je větší pohodlí zákazníků. V případě vyhledávání zboží dle konkrétní značku přes "Parametry" by byl totiž tento seznam přehlcen a hledání zbytečně zdlouhavé. I když tedy výrobcem může být známá a renomovaná firma, a často tomu tak skutečně bývá, přímé označení by zkrátka přineslo více potíží, než užitku.

Stejně tak se může jednat o nepříliš známou značku, podle které by vyhledávání bylo beztak složité a fungovalo by ztěžka, nebo dokonce vůbec. V některých případech jsou to dokonce výrobky bez zavedené obchodní značky, a její vyplnění do kolonky výrobce by nepřineslo žádnou důležitou informaci. Jsou to například případy speciálních přípravků vyráběných samostatnými živnostníky v omezených sériích. I když jsou tyto produkty takzvaně bezejmenné, v žádném případě to neznamená, že by byly nekvalitní. Častokrát je tomu dokonce naopak. Jediné, co jim zkrátka chybí, je jméno.

Až dosud jsme měli u všech takto smíšených produktů označení výrobce jako „Ostatní“. Náš obchod se ale snažíme neustále vylepšovat a zpřehledňovat, a proto jsme změnili výrobce na naši značku MDtools. Označení se sice změnilo, zbytek ale zůstává. I nadále se samozřejmě těchto věcí týká záruka 24 měsíců, jako u kteréhokoliv jiného zboží. V případě zájmu samozřejmě o těchto produktech velmi rádi poskytneme detailní informace, včetně jména výrobce. Nic totiž netajíme.