Startovací kabely 800A, délka 3 m - QUATROS QS14408

Neohodnoceno
Značka: QUATROS

Kabely pro startování auta, délka 300 cm, maximální proud 800 A, v obalu se zipem – QUATROS QS14408

Určeno pro spuštění motoru i při vybité baterii – vůz, který je potřeba nastartovat, se přes kabely se svorkami (lidově krokosvorka, krokodýlek) napojí na akumulátor pomocného auta (jump start).

Ideální jako nouzová výbava do vozu při tuhých mrazech, kdy se zvláště starší akumulátor může vybít i přes noc.

Svěrky jsou vhodné pro komerční i soukromé využití.

 

Technické parametry:

Max. startovací proud: 800 A

Délka kabelů: 300 cm

Celkový průměr kabelů (včetně izolace): cca 10 mm

Celková hmotnost: 3 kg

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (3 ks)
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Kód: QS14408
538 Kč 445 Kč bez DPH
Startovací kabely 800A, délka 3 m - QUATROS QS14408
Neohodnoceno
Značka: QUATROS

Postup, jak nastartovat auto přes kabely:

1) S autem, pomocí kterého se bude nepojízdný vůz startovat, zajeďte co nejblíže (v rámci dosahu startovacích kabelů). Jeho motor nechte nastartovaný, vypněte však všechny „nepotřebné“ elektrické spotřebiče (např. světla, ofukování oken, výhřev sedaček atd.), ať se jeho akumulátor zatěžuje co nejméně.

2) Plusový – červený kabel napojte na kladný pól baterie nepojízdného auta. Druhý konec stejného kabelu připojte na kladný pól akumulátoru pomocného auta.

3) Mínusový – černý kabel připojte na záporný pól nabité baterie pomocného auta.

4) Druhý konec záporného kabelu připojte na místo ve startovaném autě, které je k tomu přímo určené (kolík na bloku motoru či karosérii apod.). Upozornění: při přichycení svorky na propojovací místo se objevují jiskry!

5) Vozidla nechte propojená minimálně pět minut, lépe ale déle, pokud je to možné (až cca 15 min.).

6) Dbejte na to, aby startované auto nemělo zapnuté žádné elektrospotřebiče. Především se vyvarujte zapnutí spotřebičů s velkým odběrem proudu, např. vyhřívání sedadel.

7) V momentě, kdy je vše připravené, zkuste vůz nastartovat.

8) Pokud se start podařil a motor běží bez potíží (např. „nechcípá“), začněte odpojovat kabely v obráceném pořadí, než se zapojovaly. Nejdříve se odpojí mínusové ukostření, pak mínus z baterie pomocného auta. Poté odpojte plus z pomocné baterie, a nakonec plus z vašeho akumulátoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou QUATROS dostanou zákazníci nástroje a nářadí (nejen) k opravám automobilů.

Sortiment zahrnuje například aretační přípravky a nářadí pro nastavení časování motorů, stahováky, sortiment pro brzdový systém, chlazení a klimatizace, karosářské práce a mnoho dalšího. Firma vyrábí i těžší dílenské vybavení, jako zvedáky na automobily, jeřáby a hydraulické lisy.

Společnost byla založena jako reakce na vysokou poptávku po profesionálních nástrojích za příznivé ceny. Během krátké doby si získala díky kvalitě a širokému sortimentu skvělou reputaci mezi profesionály i amatéry. Ti oceňují především vynikající poměr mezi kvalitou a cenou.

Díky široké síti obchodních partnerů po celé Evropě se produkty značky QUATROS vyrábějí a distribuují ve velkém měřítku. Pro zákazníka to znamená kromě snadné dostupnosti především jistotu, že nástroj si bude moci pořídit za atraktivní cenu.

Pro český a slovenský trh je firma MojeDílna.cz výhradním dodavatelem značky QUATROS! Nářadí od nikoho nepřekupujeme, ale dovážíme ho přímo od výrobce. Proto si můžete být vždy jisti, že si u nás koupíte nástroje značky QUATROS za skvělé ceny a se zárukou.

Velkoobchod QUATROS

Výrobky QUATROS dodáváme také velkoobchodně za výrazně konkurenceschopné ceny! Pro více informací nás, prosím, neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 775 400 912, nebo na emailu velkoobchod@mojedilna.cz.

 Aretace ozubeného kola vačkové hřídele VW, ŠKODA, SEAT TSI 1.0 - QUATROS  QS10218 - MojeDílna

Podobné produkty

Startovací kabely 800A, délka 6 m - QUATROS QS14409
763 Kč bez DPH
923 Kč

Kabely pro startování auta, extra délka 600 cm, maximální proud 800 A, v obalu se zipem – QUATROS QS14409 Určeno pro spuštění motoru i při vybité baterii – vůz, který je...

Kód: QS14409