Sada pro plnění a odvzdušňování palivového systému dieselových motorů

Neohodnoceno
Značka: Hubitools

Sada v plastovém kufříku belgického dodavatele Hubitools obsahuje 10 adaptérů umožňujících odvzdušňování a plnění palivových filtrů, čerpadel a systémů dieselových motorů.

  • zapojuje se in-line do nízkotlakého systému zásobování dieselového motoru palivem, nejlépe před palivovým filtrem,
  • průhledné hadičky umožňují sledovat, že v palivovém systému nejsou vzduchové bubliny,
  • používá se pro vozy řady značek (VW, Audi, Škoda, SEAT, Opel, Ford, Mercedes-Benz, Renault, Citroen, Peugeot, Fiat atd.,
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: HU12015
6 916 Kč –5 % 6 570 Kč 5 430 Kč bez DPH
Sada pro plnění a odvzdušňování palivového systému dieselových motorů
Neohodnoceno
Značka: Hubitools
Sada pro plnění a odvzdušňování palivového systému dieselových motorů
6 916 Kč –5 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Belgická společnost Hubitools, která má více než 40 let zkušeností s prodejem inovativního nářadí, se stala klíčovým partnerem v oblasti automobilových a průmyslových oprav. Od roku 2016 navrhujeme a vyvíjíme vlastní "Hubitools Design Products". Tyto nástroje jsou zamýšleny pro techniky, aby jim pomohly s aktuálními problémy, kterým čelí u moderních vozidel. Kromě vlastních patentovaných výrobků jsme dlouhodobým výhradním evropským distributorem několika světových výrobců kvalitního nářadí. Máme také pevné vztahy s dodavateli z celého světa, jejich výrobky vylepšujeme a přizpůsobujeme našemu trhu, čímž se stávají také exkluzivním zbožím.

Hubitools nabízí nejinovativnější a nejkvalitnější nástroje v oblasti specializované mechaniky, diagnostiky a kontroly, kontroly, elektronického testování a značení. 


logo HubiTools