Velký výprodej: slevy na tisíce produktů po celém e-shopu

Rychlospojka na hadice 6 mm- samec

Neohodnoceno
Značka: EWO

Spojka s koncovkou na hadici vnitřního průměru 6 mm, druhý konec vzduchová rychlospojka samec – EWO

Mosazná EURO rychlospojka s koncovkou na hadici k pneumatickému nářadí. Tzv. „stromeček“ se do hadice zatlačí pomocí mírné síly a stáhne se sponou.

 

Technické parametry:
- trn na hadici o vnitřním průměru 6 mm
- vzduchová EURO rychlospojka (samec)

Dostupnost ✓ Skladem - ihned k expedici (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Kód: 10001428
62 Kč 51 Kč bez DPH
Rychlospojka na hadice 6 mm- samec
Neohodnoceno
Značka: EWO

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Emil Wolf zakládá firmu EWO již roku 1914, tehdy byla zaměřená na vybavení dílen a výrobních společností. Velkou změnu poté firma zaznamená postupně v roce 1939, 2002 a 2006. Pokaždé se však jedná o změny posouvající podnik kupředu a k jeho zákazníkům. Společnost EWO tak ani po více než stoleté existenci neztrácí inovativní tempo a moderní technologie či neustálý výzkum jsou klíčovými faktory úspěchu společnosti. Díky tomu dnes exportuje své produkty do více než 60 zemí na pěti kontinentech, což zajišťuje rozsáhlá distributorská síť. V továrně nedaleko německé Stuttgartu se stará zhruba 80 zaměstnanců o výrobu úpravných jednotek stlačeného vzduchu, dílenské techniky a vybavení do pneuservisů, autogenní techniky a příslušenství a speciálních vysokotlakých aplikací.

Výrobky společnosti EWO uspokojí potřeby jak velkých průmyslových firem, tak i menších živnostníků nebo kutilů. Značku EWO lze najít na řadě čerpacích stanic, v autoservisech nebo dílnách. V motoristickém odvětví se lze setkat s klasickými pneu-hustiči, manometry, trysek a regulátorů tlaku.


Downloads – ewo Stuttgart