Rukojeť se spínačem pro registrační kompresiometr MotoMeter

Neohodnoceno
Značka: MotoMeter
Rukojeť se spínačem MotoMeter 622 003 1004 Určena k sadě registračního kompresiometru MotoMeter Otto/Diesel (pro benzinové – zážehové i vznětové – dieselové) motory.
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 10005394
2 747 Kč –4 % 2 610 Kč 2 157 Kč bez DPH
Rukojeť se spínačem pro registrační kompresiometr MotoMeter
Neohodnoceno
Značka: MotoMeter
Rukojeť se spínačem pro registrační kompresiometr MotoMeter
2 747 Kč –4 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Známá německá značka MOTOMETER se specializuje na výrobu přístrojů, ukazatelů a specializovaného dílenského vybavení. Do něj se řadí například kompresiometry pro zážehové i vznětové motory a jejich příslušenství, tlakoměry pneumatik či speciální elektronické přístroje. V nabídce společnosti jsou ale i senzory mnoha druhů nebo speciální automobilová elektronika.

Kořeny firmy MOTOMETER GmbH, sídlící v německém Pforzheimu, lze vysledovat až do roku 1912. Od svého počátku se zaměřuje na produkci kvalitních automobilových a strojních přístrojů a ukazatelů a vybavení autoservisů, určeného k měření různých hodnot a přesné diagnostice. Na výrobky této firmy se spoléhají nejen mechanici a výrobci automobilů, ale také zemědělských strojů či stavební mechaniky. Společnost svoje produkty neustále vyvíjí a vylepšuje s cílem nabídnout skutečně jen prvotřídní přístroje a vybavení, na které se jeho uživatelé mohou stoprocentně spolehnout.