Prořezávačka dezénů RILLFIT SIX 1,6, výkon 240W, s elektronickou regulací a kabelem 1,6 m

Doprava zdarma

Výrobce RUFF

Kód produktu 10.77


Dostupnost Do týdne U dodavatele - odesíláme obvykle do 4-7 pracovních dní.


Cena bez DPH 6 990,10 Kč

Cena s DPH 8 458,00 Kč


+ -

Popis výrobku


Přístroj na prořezávání dezénů pneumatik s výkonem až 240 W, elektronickou regulací a kabelem dlouhým 1,6 m – RUFF RILLFIT SIX 1,6

Profesionální přístroj na regeneraci ojetých plášťů.

UPOZORNĚNÍ: prořezávat se mohou pouze nákladní pneumatiky, které jsou k tomu určené a jsou označené jako REGROOVABLE. Při prořezávání je nutné se řídit návodem konkrétních pneumatik.

 

Technické parametry:

- napájecí napětí: 230 V / 50/60 Hz

- elektronická regulace: 50-240 W

- spínání nože: elektronickým obvodem

- neomezená délka provozu

- délka propojovacího kabelu: 1,6 m

- délka napájecího kabelu: 1,25 m

- rozměry skříňky: 135 x 230 x 185 mm

- rozměry přepravního obalu: 340 x 250 x 180 mm

- hmotnost: 3,8 kg

- kompatibilní se zařízeními RillCut

 

Volitelné příslušenství (není součástí balení):

- prořezávací zaoblené nože (10.61-10.65)

- prořezávací úhlové nože (10.66-10.71)

Prořezávačka je určena k obnově ojetých pneumatik především nákladních vozidel, závodních slicků atd. dodatečným průřezem sjetého dezénu. Prořezání je prováděno zvláštním, nažhaveným nožem upevněným v ergonomicky tvarované rukojeti. Tímto procesem se výrazně prodlužuje životnost pneumatik (až o jednu polovinu), díky čemuž je možné uspořit nemalé finanční prostředky.

Prořezávačka je konstruována s důrazem na komfort práce. Má výkon až 240W, teplotu nože lze přesně nastavit tak, aby vyhovovala rychlosti konkrétního mechanika při prořezávání drážek pneumatik. Nastavení je přesné díky elektronické regulaci. Práci ulehčuje také lehká rukojeť – transformátor není v ní, ale stojí zvlášť. Ruce mechanika nejsou díky tomu namáhané.

 

Způsob použití:

S přístrojem je možné prořezávat drážky šířky od 2 až 16 mm dle zvoleného nože v hlavě rukojeti. Pracovní nůž je nastavitelný. Žhavení se spouští automaticky elektronickým spínačem při zatlačení nožové hlavy do vzorku pneumatiky. Vypíná se automaticky při povolení tlaku. Transformátor má tepelný jistič a přístroj má zdokonalenou ochranu proti průniku vody a vlhkosti. Díky tomu je práce bezpečná. Nůž je spojen se základnou přístroje speciálním silikonovým kabelem s dlouhou životností.

Tento přístroj byl přezkoušen dle norem EU - TÜV a CE.

Dodáváme veškeré náhradní díly, zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Nezbytný doplněk pro pneuservis.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte se prosím telefonicky či emailem obrátit na naši technickou podporu. Rádi vás o tomto produktu budeme informovat podrobněji.