Měrka na nože k prořezávačce dezénů RILLFIT SIX

Neohodnoceno
Značka: RUFF

Měrka dezénů pneumatik pro učení typu nože na prořezávačku, multirozměrová – RUFF

Speciální pomůcka, která se používá pro přesné určení správného typu nože při prořezávání nového dezénu pláště, např při protektorování.

UPOZORNĚNÍ: prořezávat se mohou pouze nákladní pneumatiky, které jsou k tomu určené a jsou označené jako REGROOVABLE. Při prořezávání je nutné se řídit návodem konkrétních pneumatik.

Dostupnost Do týdne
Můžeme doručit do:
3.5.2024
Kód: 10.782
232 Kč 192 Kč bez DPH
Měrka na nože k prořezávačce dezénů RILLFIT SIX
Neohodnoceno
Značka: RUFF

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Již více než 70 let je společnost RUFF celosvětově známá jako profesionální a vysoce kvalitní dodavatel toroidních navíjecích strojů a spirálových navíjecích strojů.

V roce 2002 byla řada strojů RUFF rozšířena o nový model lineárních navíjecích strojů LW se širokým spektrem od malých strojů pro jemné dráty až po těžké stojací modely pro velké dráty. Od roku 2005 patří Ruff k průmyslové skupině působící v doplňkových odvětvích, která již více než 30 let vyrábí pájecí hrnce, stroje na vkládání kolíků, stohovací laminovací stroje, stohovací svařovací stroje pro transformátorový průmysl.

V současné době můžeme splnit téměř všechny požadavky našich zákazníků v oblasti transformátorů, solární energie, automobilového průmyslu, osvětlení, elektromechaniky, spotřebičů, elektroniky.